Wędliny góralskie MARKAM P.P.H.U. - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wędliny góralskie MARKAM P.P.H.U.
Numer weterynaryjny: 12070211

telefon:
18/ 33 13 069
18/ 33 13 414
e-mail:
biuro@markam.pl

Odsłon: 51555

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe (PPHU) „MARKAM”

w Kasince Małej zostało założone 28 czerwca 1984r., natomiast zakład produkcji wędlin rozpoczął działalność 7 lipca 1991r.  

Podstawowym kierunkiem naszej działalności jest przetwórstwo mięsa i handel wyrobami mięsno-wędliniarskimi.

 

 

Nasza działalność handlowa to głównie zaopatrzenie mieszkańców Małopolski, szczególnie krakowian jak i okolicznych mieszkańców w świeże mięso i wędliny. Bazujemy na tradycyjnych, regionalnych recepturach górali zagórzańskich z Kasinki Małej.

Największy sekret sukcesu firmy- zero tak zwanej „chemii” oraz jak najmniej wody dodawanej do gotowych wyrobów. Podstawą produkcji jest mięso pozyskiwane ze zwierząt hodowanych przez miejscowych rolników. Bydło wypasane przez nich górskich pastwiskach nie tylko Beskidzie Wyspowym ale i na bieszczadzkich połoninach. Dostarczane do firmy są żywe zwierzęta w komfortowych środkach transportu, spełniających wszelkie normy dotyczące ochrony zwierząt. Tutaj na miejscu w Kasince Małej oceniane są pod względem zdrowotnym przed ubojem przez Urzędowych Lekarzy Weterynarii. Dzięki temu klienci naszej firmy mają pewność, że jedzą zdrowe wyroby.

Na południu Polski, jesteśmy jedyną firmą, która może powiedzieć uczciwie, że kontroluje produkcję „od ziarnka do garnka”. Ziarno wysiane na własnych polach uprawnych, zmielone w własnej wytwórni pasz, jedzą hodowane w własnym gospodarstwie świnki. Potem trafiają one do przetwórni w Kasince, a stamtąd do własnych sklepów jako wędlinki.

W naszej ofercie jest blisko 220 wyrobów, od pachnących jałowcem kiełbas poprzez domowe pasztety, po wspaniałe pieczenie z polędwiczką. Mocnym naszym atutem jest stosowana w przetwórni woda ze źródeł na górze Strzebel. Za swoje osiągnięcia uzyskaliśmy liczne certyfikaty jakościowe i nagrody branżowe.  

Produkty firmy Markam: boczek domowy z Kasinki, synecka tradycyjna z Kasinki, kiełbasa małopolska i kiełbasa swojska tradycyjna z Kasinki zostały wpisane na listę wyrobów tradycyjnych.

 

 

 

Czytaj także:

Nowy Sklep Internetowy MARKAM: Najlepsze Wędliny w Twoim Domu!...

Wędliny w słoikach - smak jak sprzed lat

 

 

Wędliny tradycyjne małopolskie - Firma Markam

 

 

 

 

 

Wieprzowina z naturalnej hodowli idealna na grilla – małopolsk...

 

 

 

 

Wędliny bez konserwantów- naturalne, małopolskie z firmy Markam

 

 

 

 

 

Wyroby grillowe z Małopolski. Naturalnie z gór

 

 

 

 

Kiełbasa swojska - małopolskie smakołyki na Wielkanoc

 

 

Duży nacisk położymy na informatyzację i monitoring wizyjny – mówi serwisowi FirmyMiesne.pl Adam Konacki Dyrektor Handlowy PPHU Markam

 

  

 

„Cena wyrobu nie bierze się bowiem z kosmosu…”- mówi serwisowi... 

 

 

Produkty na grilla – kiełbasa ze świniobicia, z serem lub ślimak grillowy

 

 

 

 

Karczek, Szynka z Pieca - wędliny prosto z pieca od firmy Markam

 

 

 

Szynka Włoska parzona i Kiełbasa Pieprzowa surowa – nowości firmy „MARKAM”

 

 

Produkty na grilla MARKAM – czyli kiełbasa z serem, frankfurterki, ślimak grillowy

 

 

Kiełbasa swojska tradycyjna, szyneczka do koszyczka- świąteczne wędliny

 


Kiełbasa swojska tradycyjna, boczek domowy, krakowska z Kasinki- domowe wędliny na bazie własnego surowca

Wędliny na świąteczny stół – PPHU „MARKAM”

Wędliny Markam nagrodzone znakiem "Poznaj Dobrą Żywność"

 

 

Wędliny tradycyjne, czyli nie tylko oczami . . .

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.