Nowy Sklep Internetowy MARKAM: Najlepsze Wędliny w Twoim Domu! - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Nowy Sklep Internetowy MARKAM: Najlepsze Wędliny w Twoim Domu!

Nowy Sklep Internetowy MARKAM: Najlepsze Wędliny w Twoim Domu!

Z wielką radością informujemy o otwarciu naszego nowego sklepu internetowego, który wystartował 2 kwietnia 2024 roku! PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus, znany producent wędlin i mięsa z Kasinki Małej, teraz oferuje swoje wyroby online, dostępne dla klientów z całej Polski. Nasza firma, działająca od 1991 roku, jest dumna z rodzinnych tradycji i najwyższej jakości produktów, które teraz mogą trafić prosto na Twój stół.
 

Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep internetowy?

Szeroki Asortyment: W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór wędlin, w tym:

Słoiki i konserwy

- Wyroby tradycyjne

- Szynki i wędzonki

- Kiełbasy i parówki

- Mięso drobiowe

- Tłuszcze wieprzowe jadalne

- Blokową studzieninę

- Wyroby garmażeryjne

Gwarancja Jakości: Od początku naszej działalności kierujemy się zasadą „Od ziarnka do garnka”. Posiadamy własną hodowlę i nadzorujemy każdy etap produkcji, co pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Nasza specjalizacja obejmuje przetwórstwo mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego.

Dostępność na Terenie Całej Polski: Dzięki nowemu sklepowi internetowemu, nasze wyroby mogą być dostarczone do każdego zakątka Polski. Towary wysyłamy kurierem bezpośrednio do domu lub do paczkomatu, zapewniając wygodę i świeżość naszych produktów.

Bogata Tradycja i Doświadczenie: MARKAM to firma z 33-letnią tradycją, zbudowana na rodzinnych wartościach i pasji do produkcji mięsa. Nasze wyroby są dostępne w 52 sklepach stacjonarnych na terenie Małopolski i Śląska, a teraz również online.

Fokus na Klientów Indywidualnych: Skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszych klientów, oferując produkty dostosowane do ich gustów i oczekiwań. Nasz personel, liczący 300 pracowników, dba o każdy szczegół, by zapewnić najwyższy standard obsługi.

Nasza Misja

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców w całej Polsce, aby każdy miał dostęp do naszych wyrobów. Naszą misją jest promowanie marki MARKAM na terenie całego kraju, zapewniając smaczne i zdrowe wędliny każdemu polskiemu domowi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego sklepu internetowego pod adresem https://markam.pl/sklep/.

Przekonaj się o jakości naszych produktów i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie tradycję, smak i najwyższą jakość.

Czekamy na Twoje zamówienia !
 

Wędliny góralskie MARKAM P.P.H.U.

telefon: 18/ 33 13 069, 18/ 33 13 414   e-mail: biuro@markam.pl   www: www.markam.pl
 

Autor: Materiał promocyjny PPHU MARKAM
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.