FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Festiwal Kunsztu Masarskiego

Festiwal Kunsztu Masarskiego

 Oryginalne Produkty Mięsne czyli lokalnie, regionalnie i tradycyjnie

 

Przemierzamy całą Polskę w poszukiwaniu tego, co najlepsze!

Festiwal Kunsztu Masarskiego i Kulinarnego to nowa inicjatywa portalu FirmyMiesne.pl, która już zaczyna nabierać rumieńców, niczym dobrze upieczona karkówka. 

 

Naszym celem jest odnajdywanie ukrytych skarbów kulinarnych całego kraju, jak również dzielenie się z Państwem tym, co najlepsze. Mięso oraz wędliny wytwarzane dawnymi, a także oryginalnymi metodami – to coś, co wszyscy lubimy najbardziej. Takie produkty cieszą się zasłużonym uznaniem na rynku, są poszukiwane i chętnie kupowane. Od pewnego czasu stały się także swoistą wizytówką Polski w Europie i na świecie.

 

Wyrusz z nami w kulinarną podróż po kraju!

 

Podróż  wśród aromatów, wspaniałych smaków, tajemniczych ziół i zapomnianych receptur; podróż pod znakiem tradycyjnej spiżarni, pełnej wyśmienitych mięs i wędlin. Polska potrafi być zaskakująca i nieodkryta nawet dla Polaków! Nie wierzysz? 

 

Nasz festiwal z pewnością Cię o tym przekona!

 

Dołącz do nas i daj to, co najlepsze, swoim Klientom. Zaprezentuj najbardziej unikatowe produkty w swoim sklepie bądź restauracji - wyróżnij się na tle konkurencji. 

 

Zapraszamy do udziału w programie producentów, sprzedawców, dystrybutorów, restauratorów oraz wszystkich, którzy cenią polskie wyroby mięsne. 

 

 

 

Autor: Remigiusz Zagraba