FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Oryginalny turecki kebab - producent NUR

Kebab jest posiłkiem szybkim i niezwykle popularnym - niemal każdy punkt gastronomiczny posiada go w swojej ofercie. Liczba lokali serwujących to pyszne danie stale wzrasta, a klientów nie brakuje. Kebab może być przygotowywany na różne sposoby, cieszy się więc uznaniem zarówno jako przekąska na imprezy, szybki posiłek czy też jako danie główne. Znaczenie ma jedynie jakość – bo jak wiadomo, kebab kebabowi nierówny.

Jaki więc kebab? Czy zastanawialiście się Państwo nad tym, dlaczego konkurencja sprzedaje więcej porcji tego popularnego dania? Nie tylko sam sposób przygotowania kebabu ma znaczenie. Wyznacznikiem są zastosowane dodatki oraz główny składnik tego posiłku – mięso. Warto więc zaufać specjalistom produkującym kebab najwyższej jakości.

Firma NUR to krajowy producent tureckiego kebabu wołowego i drobiowego, wytwarzanego według oryginalnej receptury. Niepowtarzalny smak produktu jest zasługą tureckich kucharzy, którzy czuwają nad tym, by kebab produkowany był tak,  jak w Turcji. Wykwalifikowany personel firmy NUR to specjaliści, mający na swoim koncie dyplomy prestiżowych kursów oraz tytuły mistrzów produkcji kebabu.

- „Nasza firma zajmuje się sprzedażą kebabu w postaci wałków wołowych i drobiowych od 5 do 70 kg w postaci mrożonej, jak również sprzedajemy kebab krojony paczkowany po 1 kg. W tej chwili nasza firma ma zasięg ogólnopolski, ale dostarczamy produkty również na rynki europejskie, takie jak: Niemcy, Francja, Dania, Szwecja czy Czechy. Kebab wysyłany jest również na rynek turecki. W planach mamy rozszerzanie działalności firmy na rynki wschodnie, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.”- mówi Agnieszka Urbańczyk, Właściciel Firmy NUR z woj. mazowieckiego.

Kebab firmy NUR polecany jest dla restauratorów, barów oraz innego typu klientów gastronomicznych. Zapraszamy państwa do współpracy.

Producent kebabu - Firma NUR

 


Autor: Materiał promocyjny firmy NUR
  • DARIUSZ SULKOWSKI: 2019-04-12 09:52:55
    w stałej produkcji i sprzedaży posiadamy mięso z nogi kurczaka bkzs,zapraszamy do współpracy,606179475,

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.