Czy mięso drobiowe z Polski do RPA ? - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Czy mięso drobiowe z Polski do RPA ?

W dniu 13 lipca br. zostało zorganizowane spotkanie w formule online w celu omówienia kwestii eksportu produktów pochodzenia zwierzęcego przeznaczonych do konsumpcji oraz do żywienia zwierząt z Polski na rynek południowoafrykański. Stronie polskiej przewodniczył Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii, Pan Krzysztof Jażdżewski. Służby weterynaryjne RPA były reprezentowane przez Dyrektor ds. Zdrowia Zwierząt, Departamentu Rolnictwa, Reformy Rolnej i Rozwoju Wsi (DALRRD) RPA, Panią Mpho Maja oraz ekspertów DALRRD. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele polskiej Ambasady RP w Pretorii oraz MRiRW.

W trakcie spotkania przedstawiono bieżący stan spraw we współpracy bilateralnej ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotyczących dostępu do rynku RPA dla mięsa drobiowego z Polski, możliwości eksportu produktów do karmienia zwierząt, etc. Strony ustaliły plan przyszłych działań w celu finalizacji prowadzonych uzgodnień.


Autor: Źródło: GIW

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.