FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Fartuchy foliowe dla branży mięsnej - producent Folmet Bis

Jakie fartuchy najlepiej sprawdzą się w sklepie mięsnym lub zakładzie przetwórstwa mięsnego?  

Jednym z najlepszych obecnie rozwiązań będą z pewnością fartuchy wykonane z folii polietylenowej, nie tylko ze względu na jakość, ale przede wszystkim wygodne zastosowanie.  

Folia polietynelowa jest mocna i wytrzymała. Zabezpiecza przed kurzem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Jest odporna na niskie temperatury, bezwonna, nie zawiera substancji toksycznych ani szkodliwych składników.  

Fartuch jednorazowy - zalety!   

Fartuch jednorazowy ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach codziennego życia. Stosowane są w rozlicznych gałęziach przemysłu jako doskonała odzież do prac przy obsłudze i czyszczeniu wszelkiej maści urządzeń i maszyn, branży spożywczej ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu mięsnego i gastronomii. Ważnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jest ich atrakcyjna cena.  

Wyznaczają bardzo wysokie standardy, dzięki czemu artykuły są zawsze pierwszorzędnej jakości i zapewniają maksymalną ochronę przed zabrudzeniami. Dzięki użyciu najbardziej nowoczesnych technologii fartuchy są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne. Wymienione wyżej cechy oraz wysoka estetyka wyglądu są powodem ich niesłabnącej popularności.  

 Gdzie można kupić fartuchy jednorazowe w rozsądnej cenie i najwyższej jakości ?  

Warto skontaktować się biurem obsługi klienta firmy FOLMET BIS, gdzie uzyskają Państwo nie tylko niezbędne informacje o produktach, ale także poradę, jakie rodzaje fartuchów najlepiej sprawdzą się w Państwa działalności.  

Firma FOLMET BIS to producent fartuchów z ponad 20-letnim doświadczeniem i posiadający niezbędne certyfikaty m.in. świadectwo jakości zdrowotnej przyznane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny -Zakładu Badania Żywności i Przedmiotów Użytku.  

Najważniejszymi wartościami firmy są: ustawiczna dbałość o klienta, ciągłe unowocześnianie bazy sprzętowej, wysoka jakość produkowanych artykułów oraz konkurencyjne ceny.

 

Fartuchy ochronne dla sklepów, zakładów mięsnych – FOLMET BIS

 

telefon: 34 317 32 84, 604 218 856     e-mail: biuro@folmetbis.pl     www: fartuchyfoliowe.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy FOLMET BIS
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.