FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Maja Tereszkiewicz o produktach i nagrodach firmy Profi

Firma Profi każdego roku otrzymuje wyróżnienia, które są dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości produktów. Nasze produkty są zwycięzcami wielu prestiżowych nagród rynkowych i konsumenckich”

mówi Maja Tereszkiewicz, kierownik działu marketingu Brand Management Profi.

 

 

Remigiusz Zagraba: Firma Profi to przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na rynku i ogromną rozpoznawalnością wśród konsumentów. Jakie produkty, oprócz sztandarowych pasztetów, znajdują się w ofercie PROFI?

Maja Tereszkiewicz: Profi to czołowy, na polskim rynku, producent żywności oferujący produkty w kilkunastu kategoriach. Są to m.in. pasztety, konserwy mięsne, zupy i dania gotowe, zupy błyskawiczne, pasty kanapkowe
i hummusy oraz sałatki.

W pierwszych latach działalności, podstawową gałęzią naszej produkcji były pasztety z drobiem, co dziś dało nam pozycję lidera w tej kategorii. W kolejnych latach, oferta firmy została rozszerzana
o kategorię zup gotowych do spożycia, których domowy smak został zamknięty w nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym opakowaniu typu doy-pack.

W odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku, oferta Profi w ostatnich latach została powiększona. Cały czas eksplorujemy nowe rynki i wchodzimy w kolejne kategorie produktowe. Nasze ostatnie nowości rynkowe jak np. hummus są odpowiedzią na zmieniające się trendy żywieniowe i oczekiwania konsumenta. Warto wspomnieć też, że w naszej ofercie znajduje się coraz więcej produktów bez glutenu, oznaczonych na opakowaniu specjalnym symbolem produktu bezglutenowego.

 

R.Z.: Z pewnością otrzymaliście Państwo wiele ciekawych i prestiżowych nagród za swoją działalność.  Jakie nagrody są dla Pańśtwa firmy najważniejsze? 

M.T.: Firma Profi każdego roku otrzymuje wyróżnienia, które są dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości produktów. Nasze produkty są zwycięzcami wielu prestiżowych nagród rynkowych i konsumenckich. Dla przykładu, w samym 2016 roku zdobyliśmy tytuły Produkt Roku, Hit Handlu, Laur Konsumenta. Więcej informacji o nagrodach można znaleźć na naszej stronie www.profi.com.pl.

R.Z.: W sklepach na polskim rynku jest wiele pasztetów w puszkach i dań gotowych. Dlaczego warto kupować wyroby marki PROFI?

M.T.: Mamy trzy ważne powody, dla których warto wybrać nasze produkty. Są to kolejno:

1) smak: tylko my możemy pochwalić się tak dużą ilością wersji smakowych w ramach jednej marki pasztetu. Wielkopolski Pasztet Profi to już szesnaście wersji smakowych pasztetu m.in.
z pomidorami, z papryką, z pieczarkami, z koperkiem, z zielonym pieprzem, z czosnkiem, ze szczypiorkiem, z suszonymi pomidorami i bazylią i tak dalej, i tak dalej.
Natomiast w portfolio zup gotowych mamy już dwadzieścia dwie propozycje w tym trzy zupy owocowe na słodko. Wszystkie zupy są w tradycyjnych polskich smakach, najbardziej ulubionych przez Polaków.

2) jakość: Od ponad 20 lat, w naszej firmie realizujemy misję produkowania żywności smacznej
i najwyższej jakości, dlatego używamy składników pozyskanych od najlepszych producentów mięs, jaj czy warzyw. Nie stosujemy sztucznych dodatków oraz substytutów naturalnych surowców,
a trwałość naszych produktów zapewnia obróbka termiczna. Wszystkie produkty powstają w oparciu o tradycyjne receptury z użyciem najwyższej jakości mięs i warzyw oraz przypraw, a dzięki nowoczesnej technologii zachowują świeżość oraz pełne walory smakowe i odżywcze.

3) bezpieczeństwo opakowania: W przypadku pasztetów jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy innowacyjne opakowania – lekkie i ergonomiczne puszki aluminiowe, dzięki którym pasztet zachowuje świeżość i pełne walory smakowe. Podobnie z zupami. Byliśmy piersi na rynku
z tradycyjnymi polskimi zupami w nowoczesnych opakowaniach typu doy-pack, tj. lekkich
i poręcznych torebek, które wyparły dość ciężkie i niewygodne słoiki szklane. Najważniejszą cechą naszych opakowań jest przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i dobrego smaku produktów.

Na zakończenie warto dodać, że bardzo duże znaczenie dla konsumentów ma fakt, że jesteśmy
w 100% polską firmą i współpracujemy głównie z polskimi dostawcami. Jest to dla nas powód do dumy, dlatego w komunikacji z rynkiem staramy się o tym przypominać.

              

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.