Targi EuroAgro Lwów - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Targi EuroAgro Lwów

Po raz pierwszy, od 17 do 19 listopada 2016 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej EuroAgro organizowane we Lwowie przez ukraiński ośrodek wystawienniczy Gal-Expo i Targi Kielce. Wystawa obejmowała blisko 100 wystawców, z czego 24 firmy to polscy producenci sektora rolniczego. Swoje stoisko na Targach prezentowała także Lubelska Izba Rolnicza, na której zaproszenie w Wystawie udział wzięła delegacja z Biura Krajowej Rady Izb Rolniczych.

Zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się również konferencja „Polsko-ukraińska współpraca w
przemyśle i sektorze rolno-spożywczym”. Organizatorami konferencji zawartej w programie Dni Polskiego Rolnictwa był Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie oraz Stowarzyszenie Integracja Europa-Wschód. 

Zaproszeni specjaliści oraz przedsiębiorcy poruszyli wiele ważnych tematów dotyczących możliwej współpracy polsko-ukraińskiej w sektorze rolniczym. Uczestnicy dowiedzieli się jakie są silne aspekty polskiego rynku produkcji rolno-spożywczej, jaką drogę przeszli polscy rolnicy, aby znaleźć się w tym miejscu rozwoju, jak przebiegała integracja polskiego rynku produkcji rolnej z unijnym. Wydarzenie miało charakter edukacyjny, nie zabrakło również informacji na temat form wsparcia producentów rolnych oraz praktycznej wiedzy o zasadach certyfikacji produkcji rolnej i spożywczej.

Konferencja wpisywała się w program ogólny Dni Polskiego Rolnictwa. We Lwowie to już II edycja wydarzenia. Promocja polskiej gospodarki oraz aktywizacja polsko-ukraińskiej współpracy ze szczególnym uwzględnieniem sektora rolno-spożywczego to cele jakie postawili przed sobą organizatorzy. Dni Polskiego Rolnictwa organizowane były we współpracy Wydziału Promocji Handlu 
i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie ze Stowarzyszeniem Integracja Europa-Wschód. Partnerami wydarzenia byli również Lwowska Państwowa Administracja Obwodowa, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Lwowska Izba Handlowo-Przemysłowa oraz Rynek produktów rolnych „Szuwar”
Sp. z o.o.

 

Źródło: Krajowa Rada Izb Rolniczych

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.