Wizyta inspektorów USA w Polsce - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wizyta inspektorów USA w Polsce

W dn. 8-24 maja 2023 r. w Polsce przebywają inspektorzy Służby Bezpieczeństwa i Kontroli Żywności (FSIS), Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych w celu przeprowadzenia audytu polskiego systemu nadzoru nad produkcją wieprzowiny w Polsce.

W dniu 8 maja br. w Głównym Inspektoracie Weterynarii odbyło się spotkanie otwierające wizytę. Podczas spotkania stronie polskiej przewodniczył Główny Lekarz Weterynarii, Pan Paweł Niemczuk oraz Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii, Pan Paweł Meyer. W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Głównego Inspektoratu Weterynarii, Ambasady USA w Warszawie, PIWet-PIB w Puławach oraz terenowych organów Inspekcji Weterynaryjnej.

W trakcie wizyty inspektorzy odwiedzą wytypowane powiatowe inspektoraty weterynarii, zakłady mięsa wieprzowego posiadające uprawnienia eksportowe na rynek USA oraz laboratoria weterynaryjne. 

 

Źródło: GIW

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.