FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Produkty, usługi, firmy w branży mięsnej
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wołowina i elementy wołowe mazowieckie - producent Ubojnia Bartek

"Sukces jest wtedy, gdy Klient powraca..." - proste stwierdzenia, a odzwierciedla tak wiele.

Firma "Ubojnia Zwierząt Bartek" istnienie zawdzięcza właśnie swoim kontrahentom. Działając na rynku od 2001 roku, to właśnie dla nich modernizuje, unowocześnia i rozwija swoje możliwości.

Największy nacisk przedsiębiorstwo kładzie na dwie kluczowe rzeczy – wysoką jakość oferowanych produktów oraz obsługę klientów zgodnie ze światowymi standardami. Właściciele ubojni wierzą, że solidarność, dobre stosunki z pracownikami oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji całej załogi, pozytywnie przełożą się na jakość obsługi Klientów.

 

Wysokogatunkowość produktów jest natomiast efektem przestrzegania wewnętrznych zasad w firmie. Po pierwsze żywiec skupowany jest wyłączne od rodzimych rolników, karmiących swoje zwierzęta jedynie naturalnymi paszami, bez sztucznych dodatków. Ma to kolosalne znaczenie dla walorów zdrowotnych mięsa. Po drugie - dla podniesienia bezpieczeństwa, zakład wdrożył i ściśle realizuje założenia systemu HACCP.

W ofercie Ubojni Zwierząt Bartek znajdziecie Państwo bogaty asortyment elementów wołowych rozpoczynając od ćwierci wołowych, I-ki wołowej, aż po filet z mostka bawetę małą, dużą i antrykot. Towar oferowany jest zgodnie z życzeniem klienta w formie świeżej, mrożonej lub pakowany próżniowo.

 

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z "Bartkiem".

Decydując się na taki krok, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie towar z najwyższej półki.

 

Ubojnia zwierząt - PPHU Bartek

telefon: +48 509 425 798, +48 604 299 789, +48 29 74 188 37 29
 
e-mail: piotr.bartosiak@ubojniabartek.pl, biuro@ubojniabartek.pl, zamowienia@ubojniabartek.pl
 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy UBOJNIA BARTEK

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.