FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wyposażenie sklepów mięsnych i gastronomii lubuskie -SAS Sp. z o.o. Sp.K.

telefon:
68 320 80 70
68 320 50 38
e-mail:
sas@sas24.pl
sprzedaz@sas24.pl
serwis_dtd@sas24.pl

Odsłon: 9261

Informacje o firmie

Firma SAS istnieje od 1990 roku oraz zapewnia kompleksowe zaopatrzenie gastronomii, sklepów i biur w rozwiązania niezbędne do funkcjonowania firmy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszego Klienta. Rozwój firmy rozpoczął się od sprzedaży i serwisu wag elektronicznych, później do oferty weszły urządzenia fiskalne i sklepowe m.in. krajalnice do wędlin, krajalnice do sera, wilki do mięsa, piły do kości, pakowarki próżniowe. Około 2000 roku oferta firmy rozszerzyła się o urządzenia biurowe: kopiarki, projektory, niszczarki, faksy. W 2008 roku powstał dział wyposażenia gastronomii oraz obsługi klientów sieciowych.

Firm SAS realizuje kompleksowe wdrożenia wyposażenia gastronomicznego oraz regularne dostawy materiałów eksploatacyjnych, chemii gastronomicznej i akcesoriów, od projektu technologii po dostawę urządzeń oraz profesjonalny serwis. Dostarczamy naszym Klientom m.in. piece konwekcyjno-parowe, zmywarki, urządzenia do obróbki mechanicznej, meble nierdzewne, komory chłodnicze.

 

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu sklepów, marketów, zakładów przetwórstwa mięsnego, cukierni, punktów gastronomicznych, restauracji i hoteli. Naszą specjalnością jest wyposażanie działów garmażeryjnych i mięsnych sklepów i marketów w nowoczesne rozwiązania wpływające na sprzedaż produktów.

Współpracujemy zarówno z małymi firmami rodzinnymi jak i dużymi sieciami sklepów (dedykowany dział handlowy).

Posiadamy doświadczenie w realizacji rozległych systemów sprzedaży detalicznej opartych o urządzenia fiskalne oraz specjalizowane oprogramowanie w sieciach sklepów mięsnych. Dzięki tym rozwiązaniom sieć sklepów uzyskuje pełne dane o bieżącej sprzedaży oraz ma możliwość szybkiego reagowania na bieżące wyniki sprzedaży oraz uzyskiwania lepszej rentowności.

Kasy fiskalne Elzab i Novitus

 

Zapewniamy profesjonalny serwis: urządzeń sklepowych: krajalnice, wilki do mięsa, piły do kości, wag elektronicznych, urządzeń fiskalnych, pieców konwekcyjno-parowych, zmywarek, ekspresów do kawy oraz innych urządzeń gastronomicznych.

Naszym atutem jest możliwość jednoczesnej realizacji specjalistycznych wdrożeń przez różne działy firmy.

 

Od 2012 roku prowadzimy prawdopodobnie jedyny w kraju ogólnopolski serwis urządzeń sklepowych w trybie „door-to-door”, który specjalizuje się w serwisie urządzeń marki Ma-Ga. Zgłoszenia serwisowe telefonu 68 320 50 38 oraz adresie email: serwis_dtd@sas24.pl. Więcej informacji o ogólnopolskim serwisie urządzeń sklepowych w artykule. Na ograniczonym terenie wokół naszych punktów sprzedaży: Zielona Góra – Gorzów Wlkp. – Poznań serwis realizowany jest w trybie wyjazdowym lub w naszych warsztatach. Na terenie całego kraju funkcjonuje serwis urządzeń sklepowych w trybie „door-to-door”.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie serwisowe pod numerem infolinii  601 63 63 11.

Zapewniamy:

- ogólnopolski transport zakupionych towarów;

- umowy o współpracy handlowej oraz handlowo-serwisowej;

- materiały reklamowe i promocyjne;

- sprzedaż detaliczną oraz hurtową;

- dostawy urządzeń na indywidualne zamówienie oraz na podstawie projektów lub ofert;

- montaż zakupionego u nas sprzętu.

 

Czytaj także:

 

Nowa usługa INFO GWARANCJA i wiesz szybciej! tylko w sklepie SAS24.pl

 

 

 

Kasy fiskalne online - dla kogo? Rozmowa z Tomaszem Szagunem z...

 
 
 
 
 
 

 

 

Jak wymienić nóż do krajalnicy Ma-Ga - filmy instruktażowe firma SAS

 

 

 

 

 

 

 

Program do sklepu spożywczego - sieci sklepów

 

 

 

 

 

Wykorzystywanie pieców konwekcyjno-parowych w sklepach mięsnyc...

 

 

 

 

 

Ogólnopolski serwis krajalnic Ma-Ga i urządzeń sklepowych

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.