Innowacyjne wsparcie dla sklepów mięsnych w Polsce - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Innowacyjne wsparcie dla sklepów mięsnych w Polsce

 
 
W obliczu rosnącej konkurencji w branży mięsnej, sklepy muszą nieustannie poszukiwać nowych sposobów na zwiększenie efektywności, zachowanie jakości obsługi oraz optymalizację kosztów. Z pomocą przychodzi firma SAS24, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązanie - OBSŁUGA LADY MIĘSNEJ OLM+. Jest to kompleksowa usługa, która łączy serwis techniczny, dostawę akcesoriów oraz wsparcie w zakresie przeglądów i raportowania.
 
Kluczowe korzyści dla klientów:
 
 1. Profesjonalny Serwis: Gwarancja szybkiego i sprawnego serwisu urządzeń, niezależnie od ich marki, zapewnia nieprzerwaną pracę lady mięsnej i minimalizuje przestoje.
   
 2. Dostawa Akcesoriów: Regularne dostawy akcesoriów, takich jak noże czy deski, zgodnie z indywidualnymi potrzebami sklepu, zapewniają ciągłość działania stoiska.
   
 3. Przeglądy Urządzeń: Cykliczne przeglądy oraz konserwacja sprzętu gwarantują jego długą żywotność i optymalną wydajność.
   
 4. Elastyczne Fakturowanie: Firma SAS24 dostosowuje się do potrzeb klienta, oferując różnorodne schematy fakturowania i akceptacji zgłoszeń.
   
 5. Dostęp do Raportów: Proste i czytelne raporty dostępne online umożliwiają monitorowanie kosztów, częstotliwości zgłoszeń oraz efektywności wykorzystania urządzeń.
   
 6. Wsparcie w Wyposażeniu: Dostawa pojedynczych urządzeń oraz kompleksowe wyposażenie stoisk mięsnych z najwyższej półki.
   
OBSŁUGA LADY MIĘSNEJ OLM+ to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku sklepów mięsnych. Dzięki temu rozwiązaniu sklepy mięsne mogą liczyć na wsparcie na najwyższym poziomie, niezależnie od swojego rozmiaru czy lokalizacji.
 
Firma SAS24, znana z zaawansowanych technologii i doświadczenia w branży, dostarcza nową jakość w zakresie wsparcia technicznego dla sklepów mięsnych. Ta innowacyjna usługa jest doskonałym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą zoptymalizować koszty, zwiększyć efektywność i zadbać o najwyższą jakość swoich usług.
 
 
Współpracując z SAS24, właściciele sklepów mięsnych zyskują pewność, że ich sprzęt jest zawsze w najlepszym stanie, a potencjalne awarie zostaną szybko usunięte.
OBSŁUGA LADY MIĘSNEJ OLM+ to przyszłość branży mięsnej w Polsce, która pozwoli na podniesienie standardów obsługi klienta i osiągnięcie sukcesu w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku rynkowym.
 
 
Więcej informacji pod nr tel. 697 63 63 28,  68 320 50 38 lub 601 63 63 40
 
 
 

Autor: Materiał promocyjny SAS Sp.z o.o. Sp.K.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.