Krajalnica profesjonalna do wędlin i serów - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Krajalnica profesjonalna do wędlin i serów

Fot. SAS
KRAJALNICA Profesjonalna MA-GA 613 p
 
Czy wyobrażają sobie Państwo profesjonalny sklep mięsny, czy stoisko mięsne bez krajalnicy? W obecnych czasach to raczej niemożliwe. Klienci już od kilku dobrych lat kupują wędliny w plastrach ze względu na wygodę i oszczędność, po prostu chcą kupić tyle, ile w danej chwili potrzebują. Dla sprzedawcy wędlin najważniejsze jest przede wszystkim ograniczenie strat i dobrze pokrojone plastry. Rozwiązaniem na to, jest przede wszystkim profesjonalne urządzenie, a mianowicie krajalnica wysokiej jakości.
Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak krajalnica Premium MA-GA 613p jest z tzw. górnej półki.

Fot. SAS

Czym się wyróżnia, grawitacyjna krajalnica Premium MAGA 613p ?

- wysoka precyzja i dokładność krojenia wędlin, serów, a nawet mięsa;

- regulacja grubości plastra 0 - 25 mm;

- spełnia najwyższe standardy sanitarne;

- elementy przeznaczone do bezpośredniego do kontaktu z żywnością, wykonane zostały z aluminium anodowego;

- nóż o średnicy 330 mm wykonany ze stali nierdzewnej;

- profesjonalna ostrzałka integralna z krajalnicą;

- spełnia standardy CE w zakresie bezpieczeństwa i higieny.Fot.Sas

Ciekawostki:
Zaleca się krojenie sera na plastry schłodzonego do temp. 7 - 10°C. Elementy maszyny stykające się z żywnością myć codziennie, a po umyciu osuszyć. Nie wolno myć całej maszyny strumieniem wody.
Aby uniknąć przedwczesnego zużycia ściernic ostrzarki, nóż ostrzyć wyłącznie czysty (bez resztek krojonego produktu).

Więcej o produkcie:

https://www.sas24.pl/krajalnica-do-wedlin-i-serow-ma-ga-613p-model-premium-28236.html

 

Możliwość prezentacji urządzenia u Klienta (na terenie całego kraju)

kontakt tel : 

68 320 80 70 ( oddział Zielona Góra ), 

95 732 06 93 ( oddział Gorzów Wlkp) ,

61 872 40 20 ( oddział Poznań )

 

Wyposażenie sklepów mięsnych i gastronomii lubuskie -SAS Sp. z o.o. Sp.K.

telefon: 68 320 80 70      e-mail: sas@sas24.pl      www: www.sas24.pl

Autor: Materiał promocyjny SAS Sp.z o.o. Sp.K.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.