FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Klasowanie mięsa wieprzowego - DOMINEX, woj. mazowieckie

Polskie mięso coraz bardziej pożądane ...

W najbliższych latach pochodzenie mięsa będzie miało coraz większe znaczenie. Polscy konsumenci już teraz zwracają szczególną uwagę na jego jakość i kraj, z którego pochodzi. Rosnący trend można zaobserwować nie tylko w przepisach nakładających na producentów nakaz znakowania z jakiego kraju mięso pochodzi, ale również taka informacja pojawi się w największych sieciach handlowych, które w swoich gazetkach handlowych bardzo mocno tę kwestię komunikują. Warto więc już teraz zadbać o to, aby wyroby mięsne były oparte na mięsie pochodzenia krajowego, bo Polacy mają zaufanie do rodzimego mięsa, które uważają za lepsze jakościowo niż mięso pochodzące z innych krajów. Doświadczenia z dzieciństwa, gdzie dziadkowie opiekowali się zwierzętami i dbali o nie ze szczególną pieczołowitością są bardzo pozytywne. Jedną z firm, która stara się dostarczać każdego dnia świeże polskie mięso do rodzinnych masarni jest Dominex z Radzanowa koło Płocka. Firma obsługuje własnym transportem tylko zakłady przetwórcze na terenie Polski.Sztandarowym produktem jest szynka 4 D, bez nastrzyku i pochodząca od polskich rolników.

Więcej o firmie Dominex można przeczytać tutaj ...

 

 

Zakład Rozbioru Mięsa Wieprzowego, mazowieckie- P.P.H. DOMINEX

Jacek Walczak


                           


Autor: Materiał promocyjny firmy DOMINEX
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.