FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Półtusze wieprzowe – świętokrzyskie, śląskie i małopolskie

Od wielu lat rynek polski zalewany jest mięsem z krajów unijnych. Jednak producenci wędlin zdają sobie sprawę, że właściwy dobór półtuszy to klucz do smacznych wyrobów. Tuczniki z polskich hodowli, karmione i chowane w sposób naturalny, w efekcie końcowym dają również lepszej jakości mięso. Są nieco droższe od importowanych, ale właściciele wielu zakładów zaznaczają, że atutem polskiego mięsa jest dużo lepszy smak wędlin.

Półtusze wieprzowe klasy S, E, U, R produkowane wyłącznie z polskich hodowli z rejonów województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i śląskiego. Miesięcznie ubojowi poddawanych jest około 2400 sztuk trzody chlewnej. Zamówione przez klienta półtusze dostarczane są specjalistycznymi środkami transportu.

Najlepszej jakości półtusze wieprzowe proponuje firma Zet-Pol Janusz Zadęcki. Od niemal 25 lat zajmuje się ubojem trzody chlewnej,  rozbiorem mięsa wieprzowego oraz przetwórstwem mięsnym. Firma zlokalizowana jest w miejscowości Czaple Małe w województwie małopolskim. Zakład jest w pełni dostosowany do wymagań unijnych, a także posiada wdrożony system HACCP, zapewniający bezpieczeństwo na każdym etapie produkcji żywności. Ubojnia znajduje się w Charsznicy w budynku wyposażonym w zmechanizowaną linię do uboju trzody chlewnej i bydła.

Firma Zet-Pol Janusz Zadęcki nawiąże współpracę z zakładami mięsnymi, masarniami i hurtowniami z województwa śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

 

tel. 693 076 376

 tel. 12 38 99 421,  41 38 36 282

zetpol@onet.eu

Firma Handlowo Produkcyjna ZET-POL Janusz Zadęcki


Autor: Materiał promocyjny firmy FHP ZET - POL
  • Blažej Radovan: 2020-01-09 08:34:28
    Witam, proszę, gdzie mam kupić połowę świni. Piszę z Czech, Czeskiego Cieszyna

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.