Wędliny - Masarnia Zofia Zawrot 20 lat na rynku - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wędliny - Masarnia Zofia Zawrot 20 lat na rynku


Od 20 lat staramy się sprostać oczekiwaniom i gustom naszych klientów.

Tę długą obecność na rynku, zawdzięczamy ogromnemu zapałowi, determinacji oraz pracy całego zespołu  firmy „Mięso i Wędliny Zofia Zawrot”.

Początki były trudne i skromne, jeden samochód, troje ludzi i mnóstwo chęci do pracy. Dziś jesteśmy firmą zatrudniającą ponad 80 osób, posiadamy sieć sklepów, kilka samochodów oraz nowoczesne maszyny do produkcji. Staramy się działać spokojnie, bez pośpiechu, co daje nam stabilizację, która jest marzeniem wielu mniejszych i większych firm w dobie szalejącego kryzysu. Owa stabilizacja daje nam samowystarczalność i elastyczność. Możemy produkować i nowocześnie i tradycyjnie. Jedno nie musi wadzić drugiemu. Nasz sukces można zmierzyć, nie tylko przy pomocy bazy materialnej, ale biorąc też pod uwagę sympatię klientów i uznanie ekspertów. O tej pierwszej przekonujemy się każdego dnia, to ciepłe słowa kupujących nasze produkty. Zadowoliliśmy zresztą podniebienia nie tylko mieszkańców naszego regionu, o czym świadczy między innymi wysoka lokata na Targach Żywności Polagra w 2005 roku czy miły dla nas wyrok kapituły konkursu Sposób na Sukces w 2005 r., oraz wiele innych wyrazów uznania doceniających nasze produkty.

Jednak największym sukcesem mijającego 20-lecia naszej działalności, jest to, że udało nam się zbudować firmę rodzinną, w której równie ważna jest jakość produktów, zadowolenie klientów i pracowników.

Mamy nadzieję kontynuować tradycję i cieszyć naszych klientów przez kolejne pokolenia.


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM ZOFIA ZAWROT

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.