Ćwierci wołowe producent - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ćwierci wołowe producent

Polska wołowina podbiła już podniebienia Europejczyków, Azjatów, teraz czas na rozwój w rodzimym kraju, czyli w Polsce. Wołowina to rodzaj mięsa, który powoli odzyskuje swoją pozycję na polskim rynku. W latach 90. jej spożycie było praktycznie 10-krotnie większe niż obecnie, a to głównie ze względu na dodawanie jej do wyrobu kiełbas. Zakłady przetwórcze przestały dodawać wołowinę ze względu na jej rosnącą cenę. Jednak w związku z tym, że Polacy mają coraz zasobniejsze portfele, wiele podróżują, a dzięki temu poznają nowe potrawy, a także zwracają uwagę na to, co jedzą, przed polskimi producentami otwierają się nowe ciekawe perspektywy.

Na wysokiej jakości wołowinę w kolejnych latach zapotrzebowanie będzie rosnąć nie tylko wśród restauratorów, sklepów detalicznych, ale także przetwórców, którzy będą starali urozmaicić swoją ofertę, odważniej wprowadzając przetwory oparte na mięsie wołowym min. szynki, kiełbasy, dania grillowe i inne.

Kluczem do tego, aby zaspokoić coraz bardziej rosnące wymagania klientów jest wysoka jakość, zagwarantowana na każdym etapie jej produkcji. Jedną z czołowych ubojni w Polsce jest specjalizująca się w uboju bydła jest Ubojnia Pawpol Piotr Pawlik (województwo łódzkie). Gwarantuje ona dostawę świeżych ćwierci wołowych z byków, krów oraz jałówek  kompensowanych, które dają duże możliwości podziału na pożądane produkty sprzedażowe, a także w znacznym stopniu ułatwiają dalsze przetwórstwo. Firma Pawpol stosuje cięcie pistoletowe i zwykłe, a środki transportu, którymi ćwierci są dostarczane, wyposażone są w specjalne haki. Przewożone mięso jest idealnie schłodzone dzięki specjalistycznemu systemowi chłodzenia.
 

 

Półtusze wieprzowe, ćwierci wołowe, łódzkie- F.H. "PAWPOL"

telefon: 692 229 404, 43 841 45 01, 43 841 35 88    e-mail: fhpawpol@wp.pl

 


Autor: Materiał promocyjny firmy PAWPOL

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.