Festiwal Kunsztu Masarskiego - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Festiwal Kunsztu Masarskiego

Festiwal Kunsztu Masarskiego

 Oryginalne Produkty Mięsne czyli lokalnie, regionalnie i tradycyjnie

 

Przemierzamy całą Polskę w poszukiwaniu tego, co najlepsze!

Festiwal Kunsztu Masarskiego i Kulinarnego to nowa inicjatywa portalu FirmyMiesne.pl, która już zaczyna nabierać rumieńców, niczym dobrze upieczona karkówka. 

 

Naszym celem jest odnajdywanie ukrytych skarbów kulinarnych całego kraju, jak również dzielenie się z Państwem tym, co najlepsze. Mięso oraz wędliny wytwarzane dawnymi, a także oryginalnymi metodami – to coś, co wszyscy lubimy najbardziej. Takie produkty cieszą się zasłużonym uznaniem na rynku, są poszukiwane i chętnie kupowane. Od pewnego czasu stały się także swoistą wizytówką Polski w Europie i na świecie.

 

Wyrusz z nami w kulinarną podróż po kraju!

 

Podróż  wśród aromatów, wspaniałych smaków, tajemniczych ziół i zapomnianych receptur; podróż pod znakiem tradycyjnej spiżarni, pełnej wyśmienitych mięs i wędlin. Polska potrafi być zaskakująca i nieodkryta nawet dla Polaków! Nie wierzysz? 

 

Nasz festiwal z pewnością Cię o tym przekona!

 

Dołącz do nas i daj to, co najlepsze, swoim Klientom. Zaprezentuj najbardziej unikatowe produkty w swoim sklepie bądź restauracji - wyróżnij się na tle konkurencji. 

 

Zapraszamy do udziału w programie producentów, sprzedawców, dystrybutorów, restauratorów oraz wszystkich, którzy cenią polskie wyroby mięsne. 

 

 

 

Autor: Remigiusz Zagraba

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.