FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kiełbasa myśliwska i Smalec firmowy z zachodniopomorskiego nagrodzone przez ekspertów

Tylko najbardziej wartościowe produkty z tzw. polskim akcentem, tworzone z rodzimych składników, na podstawie tradycyjnej receptury mogą ubiegać się o uhonorowanie godłem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Specjaliści z branży spożywczej oceniają wyroby pod względem smaku, wyglądu i stosunku jakości do ceny.

Jednym z produktów, które otrzymały maksymalną liczbę punktów, jest Kiełbasa myśliwska. Doskonały smak, odpowiedni wygląd, cena adekwatna do jakości - to cechy, za które produkt ten zdobył certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT. Został wyróżniony przez Lożę Ekspertów, która obradowała 27 stycznia w Czeladzi.

Kiełbasa myśliwska kierowana jest do konsumentów poszukujących dobrych i tradycyjnych wyrobów, w których mogą odkryć smaki „dzieciństwa”. Produkowana jest z mięsa wieprzowego
z niewielkim dodatkiem wołowiny. Ze 116,2 g mięsa otrzymuje się 100 g gotowego produktu. Odwołując się do przywołującego nam na myśl smaku z dawnych czasów, do jej produkcji używa się tylko naturalnych, indywidualnie dobranych dodatków, takich jak przyprawy, czy sól peklująca. Sprzedawana luzem za jedyne 20 zł/kg przyciąga nie tylko lokalnych odbiorców, ale również tych zagranicznych.

     

  

 

Oprócz wymienionej wyżej Kiełbasy myśliwskiej, nagrodzony został również Smalec firmowy. Oba te specjały pochodzą z oferty firmy Mięso i Wędliny Zofia Zawrot (Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie). Każdy konsument, który po nie sięgnie, może mieć pewność, że wybiera żywność sprawdzoną przez ekspertów.

 

Mięso i Wędliny Zofia Zawrot

 


Autor: Materiał promocyjny firmy MIĘSO I WĘDLINY ZOFIA ZAWROT

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.