FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasa wołowa krucha- tradycyjne wyroby, producent łódzkie

Wrześniowe hity mięsne!

Za nami okres wakacji, pełen wspomnień, ciekawych znajomości i często smakowania nowych i nieznanych dotąd wyrobów mięsnych z odwiedzanych miejsc. Do najpopularniejszych krajów w roku 2019 można zaliczyć według wielu źródeł m.in. Grecję, Turcję, Bułgarię. Grecja to Loukániko kiełbasa na bazie wieprzowiny i jagnięciny, Turcja to Sucuk kiełbasa na bazie wołowiny, z kolei Bułgaria to Lukanka suche salami wytworzone w sposób rzemieślniczy z wieprzowiny, wołowiny i cielęciny.

Jednak dla wielu Polaków najlepsze są polskie tradycyjne wyroby, które nie tylko wyśmienicie smakują, ale przede wszystkim przypominają najlepsze chwile spędzone z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Często tuż po powrocie z wakacji nie mogą się doczekać, jak na ich śniadaniowym i obiadowym stole zagości polskie mięso i wędlina, a na żarzący się węgiel drzewny lub brykiet spadną pierwsze krople tłuszczu, dzięki którym wydobędzie się aromatyczny zapach grillowanego mięsa.

Aby spełnić te wszystkie kulinarne uciechy, potrzebne będą wyjątkowe produkty, do których można zaliczyć kiełbasę wołową kruchą, która zawiera w sobie aż 68% mięsa wołowego, szynka z beczki, której historia sięga jeszcze czasów przed PRL - owskich, szynka bez fosforanów gdzie ze 111g mięsa zrobiono 100 g szynki i to wszystko, co najlepsze pochodzi z Zakładów Mięsnych J.S.M.J. Mielczarek z Woli Wiązowej.

 

Producent mięsa, wędlin- łódzkie, ZPM J.S.M.J. Mielczarek Spółka Jawna

telefon603 069 090     e-mailsebastianmielczarek@o2.pl    wwwmasarnia-mielczarek.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy ZPM J.S.M.J. Mielczarek
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.