FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Konferencja Wysokiego Szczebla w sprawie chorób transgranicznych bydła

W terminie 9-11 czerwca 2019 r. odbyło się w Rumunii spotkanie wysokiego szczebla na temat transgranicznych chorób zwierząt. Konferencja była zorganizowana przez Prezydencję Rumunii w Radzie Unii Europejskiej wraz z Komisją Europejską.

Główną kwestią poruszaną podczas wydarzenia był zrównoważony rozwój produkcji zwierzęcej w różnych typach systemów hodowli  zwierząt, a w szczególności utrzymanie produkcji, gdy choroba jest obecna na danym obszarze.

W konferencji udział wzięli Ministrowie Rolnictwa i Główni Lekarze Weterynarii Państw Członkowskich UE, krajów trzecich sąsiadujących z Unią Europejską w części południowo-wschodniej, reprezentanci organizacji naukowych, organizacji międzynarodowych i związków rolniczych.

W Konferencji uczestniczył również Paweł Niemczuk, Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii i wygłosił prezentację, której tematem było- „Doświadczenia zdobyte podczas zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce”.

 

Źródło: Główny Inspektorat Weterynarii

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.