FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Produkty, usługi, firmy w branży mięsnej
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Polskie stoisko na targach HKTDC Food Expo 2019

W dniach 15 - 17 sierpnia 2019 r. miały miejsce targi Food Expo w Hong Kongu, zorganizowane przez Hong Kong Trade Development Council. W ramach realizacji działań mających na celu promocje polskich artykułów rolno-spożywczych na rynkach zagranicznych KOWR ulokował na tych targach polskie stanowisko pod hasłem „Poland tastes good”.

W uroczystym otwarciu targów uczestniczył Konsul Generalny RP w Hongkongu, pan Mirosław Adamczyk.

Na polskim stoisku narodowym o powierzchni 126 m2 swoją ofertę przedstawiło 15 firm, z różnych branży sektora spożywczego: produkty zbożowe, produkty mleczarskie, produkty ekologiczne, soki owocowe i warzywne, słodycze, napoje, koncentraty oraz produkty mięsne. Wystawione produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających targi.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Food Expo 2019 polscy przedsiębiorcy odwiedzili sieci handlowe w Hongkongu: SIMS Trading Company Limited oraz China Resources Vanguard Co., Ltd. W ramach spotkań uczestnicy mieli okazję zapoznania się z warunkami wprowadzenia polskich produktów do danej sieci w Hongkongu.

Targi HKTDC Food Expo 2019 to jedna z największych imprez targowych sektora spożywczego w Azji. Udział w tych targach był wspaniałą szansą dla polskich przedsiębiorców by nawiązać kontakty handlowe w Hongkongu, a poprzez Hongkong z Chinami kontynentalnymi , a także innymi rynkami azjatyckimi. W targach wzięło udział blisko 2 000 wystawców z ponad 25 krajów i regionów, targi odwiedziło ponad 21 000 kupców.

 

Źródło: KOWR

 

Partner portalu

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.