FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wędliny bez fosforanów małopolskie - Janas

 

„Codziennie dbamy o to, by produkty firmy JANAS były synonimem jakości. Przez lata wypracowaliśmy swoją markę, którą doceniono przyznając nam prestiżowe, krajowe i międzynarodowe nagrody i wyróżnienia”- opowiada o rodzinnym przedsiębiorstwie Jakub Janas, właściciel firmy.

 

Firma Handlowo-Produkcyjna Janas sp.j. jest prężnie i dynamicznie działającym przedsiębiorstwem w branży mięsno-wędliniarskiej. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Nowym Targu, w województwie małopolskim, u stóp Tatr. Firma istnieje na rynku już prawie ćwierć wieku.

 

Zakład posiada własną linię rozbioru mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego, jednak, jak mówi Jakub Janas, właściciel firmy: „Produkcja jest priorytetową częścią naszej działalności. Przez lata stworzyliśmy wiele produktów firmowych o niepowtarzalnej recepturze, które z powodzeniem znalazły miejsce na stołach naszych klientów.”

 

Produkcja zdrowych i smacznych produktów najwyższej jakości to sztandarowa działalność firmy. Produkty firmy Janas cechuje podhalański regionalizm i tradycyjna produkcja. Wytwarzane są na podstawie rodzinnych receptur, ze sprawdzonych i odpowiednio wyselekcjonowanych surowców. Do obróbki termicznej używane są wędzarnie tradycyjne opalane drewnem.

                             

Dostarczanie wysokiej jakości produktów, oraz zadowolenie i zaufanie klienta to główne założenia, które od niemal 25 lat stanowią misję działalności firmy JANAS. Firma posiada gamę zdrowych produktów bez dodatków chemicznych. Warto przedstawić linię nie zawierającą fosforanów, są to: kiełbasa schabowa, kiełbasa góralska sucha, kiełbasa książęca, kiełbasa swojska pieczona, kabanos swojski, frankfurterki, kabanos drobiowy, parówki dla dzieci, kiełbasa gazdy, kiełbasa pieczona z fileta.

 

 

   

Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS Sp. Jawna


Autor: Materiał promocyjny firmy JANAS

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.