FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

,, Zahamujmy ASF'' konferencja poświecona walce z tą chorobą w łódzkim

3 października br. w Opocznie miała miejsce konferencja pt.: „Zahamujmy ASF - w trosce o bezpieczeństwo sanitarne gospodarstw województwa łódzkiego.” Gospodarzem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Opocznie oraz Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, natomiast partnerem spotkania był  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi.

W Konferencji uczestniczył Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Robert Telus, który przedstawił aktualną sytuację związaną z Afrykańskim Pomorem Świń na terenie naszego kraju i województwa łódzkiego.

Na spotkaniu pojawiło się ponad 130 rolników, przetwórców żywności, handlowców oraz osób związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się ASF, m.in. doradcy rolni i weterynarze. Na koniec każdy z uczestników mógł spróbować dań przygotowanych przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich oraz specjalny pakiet bioasekuracyjny sfinansowany przez Fundusz Promocji Mięsa Wieprzowego.

KOWR był reprezentowany na konferencji przez Janusza Ciesielskiego -  dyrektora Oddziału Terenowego w Łodzi.

 

Źródło: KOWR

 

Partner portalu

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.