Carrefour otworzył nowy hipermarket w centrum Warszawy! - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Carrefour otworzył nowy hipermarket w centrum Warszawy!

W środę, 31 maja, w pasażu handlowym Plac Unii przy ulicy Puławskiej 2, otwarty został nowy hipermarket sieci Carrefour. To wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańców centrum miasta, ponieważ będziecie mieć możliwość zrobienia kompleksowych zakupów spożywczych i przemysłowych w jednym miejscu.

Ten nowoczesny sklep o powierzchni ponad 2000 m2 ma zapewnić szeroki wybór produktów i usług w okolicy. Będzie wyróżniał się najszerszą ofertą w okolicy oraz unikalnymi konceptami handlowymi. Nie tylko ułatwi zakupy, ale również dostarczy nowoczesnych rozwiązań, które przyspieszą i usprawnią proces robienia zakupów.

W nowym hipermarkecie Carrefour klienci będą mieli dostęp do ponad 18 000 produktów z różnych kategorii, które będą stale dostępne. Ponadto, zostały wprowadzone nowoczesne rozwiązania, takie jak kasy samoobsługowe i usługę Scan&Go, które mają za zadanie umożliwić wygodne i szybkie dokonywanie płatności.

W sklepie będą zarówno kasy tradycyjne w wygodnym systemie Jednej Kolejki, jak i szybkie kasy samoobsługowe. 

 

– Lokalizacja nowego hipermarketu Carrefour w Placu Unii jest wyjątkowa z wielu powodów. To między innymi kultowe miejsce, w którym rozpoczęła się transformacja handlu w czasach PRLu. Nowy hipermarket Carrefour w Placu Unii pozwoli na tanie, kompleksowe zakupy w centrum miasta. To duża oszczędność czasu dla okolicznych mieszkańców. - mówi Dyrektor nowego Hipermarketu Carrefour w Warszawie, Paulina Pacholczak - Nasz nowy sklep zaoferuje szeroki wybór ponad 18 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych, a także bogatą ofertę sezonową. Asortyment sklepu przygotowaliśmy z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, ponieważ wiemy, że sklep będzie odwiedzany zarówno przez mieszkańców Śródmieścia i Mokotowa, jak i pracowników biurowych, którzy nie mają w pobliżu sklepu z tak bogatą ofertą. – dodaje Paulina Pacholczak.

 


Autor: Źródło: Carrefour Polska

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.