FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Charles Daigneault z MasterChefa promuje markę HAŃDEREK

Wędliny takie jak lubisz! Promuje Charles z MasterChef’a!

Półfinalista II edycji MasterChefa i autor Imprezownika kulinarnego – Charles Daigneault promuje markę HAŃDEREK. Podbeskidzka firma właśnie rozpoczęła współpracę z utalentowanym kulinarnie Kanadyjczykiem. Szeroko zakrojony obszar wspólnych działań przewiduje wiele ciekawych form interakcji. Fani zarówno Charlesa, jak i markowych wyrobów wędliniarskich producenta z Buczkowic będą regularnie zaskakiwani różnorodnymi wydarzeniami.

Nowa kampania ZPM HAŃDEREK – to co lubisz!

Najnowsze działanie promocyjne firmy ZPM HAŃDEREK z Buczkowic, to mariaż osobowości kulinarnej, docenionej przez jury MasterChefa i lubianej przez publiczność nie tylko telewizyjną z najlepszymi produktami polskiej tradycji wędliniarstwa. Firma spod Żywca nową kampanią chce rozszerzyć zasięg dotarcia do nowego odbiorcy, zaprezentować im swoją doskonałą pod względem jakości i smaków ofertę wędlin oraz dostarczyć nowych wrażeń społeczności aktywnej w social media:

- Bardzo cieszymy się z rozpoczynającej się właśnie współpracy, która obejmie już znane i mniej znane produkty grup: Z Dymnej Chaty, Biesiada Polska, Z Polskiego Dwora, Chluba Domu, Upieczone, Ze Wsi Buczkowice. W ramach wspólnych działań przewidujemy wiele dodatkowych wydarzeń tj. pokazy kulinarne, video-przepisy z udziałem Charlesa, wiele konkursów skierowanych do kanału social media oraz bezpośrednich Klientów odwiedzających nasze sklepy firmowe oraz liczne punkty handlowe, w których dostępne są nasze wędliny. Nasz przekaz marketingowy skierowany będzie również do stale rozwijającej się przestrzeni „gotowania internetowego” mam tu na myśli „głodnych” nowych produktów wysokiej jakości blogerów, których świeżość spojrzenia na slowfood imponuje i inspiruje - mówi Krzysztof Szyndler, marketing manager firmy Hańderek.

Działania promocyjne obejmą również zasięgiem media telewizyjne. Planowana jest produkcja spotu reklamowego i jego emisja oraz niebanalne materiały BTL i POS. Współpraca przewidziana jest do końca roku 2017.

Kroją się! - Wędliny takie jak lubisz!

Znakomitej jakości wędliny, to stale poszukiwany produkt bez którego nie odbędzie się chociaż jedno śniadanie, kolacja czy solidny obiad w ciągu tygodnia. Wędliny najczęściej goszczą na „szwedzkich stołach” również podczas przyjęć i zaplanowanych lub zupełnie spontanicznych spotkań. Marka HAŃDEREK rozpoczęła właśnie współpracę z utalentowanym kulinarnie Kanadyjczykiem na dobre zadomowionym w Polsce, Charles’em Daigneault’em.

- Kroi się świetna współpraca. Fajnie, bo nareszcie nie będę dużo mówił, ale dużo gotował, a jednym ze składników moich nowych, autorskich dań będą wędliny marki HAŃDEREK. Kiełbasy i szynki, to jest to co podbeskidzkie, góralskie wędliniarstwo ma najlepszego do zaproponowania. Każdy polubi takie wędliny! Jakość wędlin, to fundament od którego zaczynam budowanie wielowymiarowego smaku moich potraw. Będzie oryginalnie i na pewno smacznie. Zaproponuję zestaw potraw i przystawek-przekąsek, które szybko znikną z półmisków w trakcie każdego biesiadowania. Gwarantuję! Chcę aby moje gotowanie, a  właściwie jego efekt był smacznym tłem długich spotkać z rodziną i znajomymi. Już teraz zapraszam do śledzenia tego co będzie się działo - mówi Charles Daigneault, półfinalista II edycji MasterChef’a i autorImprezownika kulinarnego.

Zaplanowane, długofalowe działania marketingowe mają na celu wzmocnić wizerunek firmy
i rozszerzyć obszar dotarcia do nowych Konsumentów.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego HAŃDEREK – to jeden z liderów produkcji wędlin z regionu śląskiego. Znakomite i wielokrotnie nagrodzone mi.in. godłem „Doceń polskie” wyroby dostępne są 
w wybranych sklepach detalicznych i hurtowniach niemal w całej Polsce. Firma dysponuje również siecią wyjątkowych sklepów firmowych, w których Klienci oprócz atrakcyjnej oferty wędlin i mięs mogą również zaopatrzyć się w świeże pieczywo, wyroby garmażeryjne i przyprawy. Firma obecna jest na rynku wędliniarskim już od 1992 roku. Jednak tradycje rodzinne związane z produkcją wędlin są
o wiele dłuższe, sięgają początków poprzedniego stulecia. Wyroby producenta wyróżniają się znakomitym smakiem, osiąganym dzięki kultywowaniu rodzinnych metod wyrobu wędlin
i rygorystycznie wyselekcjonowanym dostawcom wysokojakościowego mięsa.

ZPM HAŃDEREK w latach 2006, 2010, 2011 i 2013 wyróżniony została tytułem GAZELE BIZNESU. 

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek Sp. Jawna


Autor: Materiał promocyjny firmy ZPM Hańderek

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.