FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Nowoczesne technologie transportu - WOGA

 
Transport mięsa i mrożonek szybszy dzięki nowym technologiom i rozwiązaniom WOGA  

Szybki i bezpieczny transport mięsa i mrożonek może być realizowany jeszcze skuteczniej dzięki nowym technologiom. Szczególnie ten odbywający się na trasach międzynarodowych, gdzie liczy się każda minuta, która może zdecydować o jakości dostarczonych produktów.  

Jedną z nielicznych firm transportowych w Polsce, które szczególną uwagę poświęcają bezpieczeństwu produktów, jak również temu na drodze jest WOGA mająca główną bazę transportową i logistyczna w Wielkopolsce.  

 
Wszyscy pracownicy doskonale wiedzą, że dzisiaj najważniejsze jest jak najszybsze dotarcie do klienta z najwyższej jakości produktem, a szczególnym wyzwaniem są świeże, mrożone produkty spożywcze oraz leki, produkty wymagające np. temperatur od -25 do +25 stopni C. Dlatego każdego dnia ściśle kontrolują, każdy proces logistyczny wykorzystując najnowsze zdobycze technologiczne.
  


Firma WOGA proponuje własną flotę zestawów chłodniczych, posiada certyfikaty QS, GDP oraz ISO9001: 2015, w tym elementy systemu HACCP.  


Ponadto firma WOGA zapewnia:  

- obsługę transportu przez doświadczoną kadrę branży TSL,  

- zachowanie odpowiednich warunków przewozu, jakich wymaga ładunek,  

- monitorowanie stanu realizacji usługi (dostępna również opcja podglądu online dla klienta),  

- dostarczanie towaru zarówno do producentów, jak i bezpośrednio do sieci handlowych,  

- profesjonalną obsługę zleceń transportowych,  

- terminowość dostaw,  

- monitoring GPS i GSM
 
telefon: 512 168 450   e-mail: woga@woga.pl   www: woga.pl
 
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy WOGA
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.