Produkty z gęsi w siedmiu smakach dla prawdziwych koneserów - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Produkty z gęsi w siedmiu smakach dla prawdziwych koneserów

Siedem smaków dla prawdziwych koneserów bez konserwantów, bez absolutnie żadnego E. 
Polska to kraj oparty na tradycjach, rodzinie i dobrym jedzeniu. Niemal w każdym sklepie spożywczym lady chłodnicze, regały uginają się od mięsa i wędlin wieprzowych, drobiowych oraz wołowych. Polscy producenci mięsa i wędlin są kreatywni. Często jednak czegoś brakuje, czegoś na wyjątkową okazję..., którą powinien być każdy dzień. Ciekawość ludzka nie zna granic i dzisiaj można ją zaspokoić, wprowadzając wyjątkowe produkty z gęsi w siedmiu smakach dla prawdziwych koneserów- bez konserwantów, bez absolutnie żadnego E, czyste mięso i tłuszcze  z gęsi. 
Proszę sobie wyobrazić produkty mięsne, które można polecić, patrząc klientowi prosto w oczy. 

7 naturalnych smaków gęsiny pod marką - Polskie Gęsi.


fot.Poskie Gęsi
Smalec naturalny domowy, produkt wykonany z 100% tłuszczów gęsich, bez konserwantów i alergenów, charakteryzujący się wyjątkowymi właściwościami zdrowotnościowymi, szczególnie przydatny do głębokiego smażenia. Wiele gospodyń używa go do smarowania zamiast masła lub margaryny czym można znacznie obniżyć niekorzystny dla zdrowia cholesterol LDL. Ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, zalicza się do najzdrowszych tłuszczów zwierzęcych.

Pieczeń z gęsi, wyrób garmażeryjny wykonany z ręcznie odkostnionego mięsa z gęsi z niewielką ilością tłuszczu z dodatkiem wyłącznie naturalnych przypraw smakowych. Kompozycja przypraw o recepturze starokaszubskiej nadaje produktowi smak zapomnianej, domowej kiełbasy ze słoika. Występująca zawiesina smalcu i galaretki, są dodatkowym atutem produktu naturalnego.

Pasztet z gęsi, tradycyjny kaszubski pasztet wykonany w 100% z surowców z gęsi, bez konserwantów, w pełni z naturalnych produktów. Pasztet z gęsi to wytworny przysmak, idealny na wyjątkowe okazje. Szczególnie zalecany dla osób z niedoborem witaminy K.


fot.Polskie Gęsi
Okrasa z gęsi -100% świeżego mięsa z gęsi bez konserwantów. Przyrządzana na podstawie własnej i starokaszubskiej receptury, zachowująca tradycyjny i naturalny smak gęsiny, znana najstarszym mieszkańcom Kaszub również pod nazwą „Òbòna”. Wykorzystywana jako dodatek do zup, sosów oraz najczęściej jako dodatek na chleb. Prawdziwa sensacja w smaku!
 

Metka z gęsi- wyrób na bazie surowego mięsa, o smaku wędzonki, wykonany w 100% z mięsa gęsiego, ręcznie odkostnionego z dodatkiem tłuszczu gęsiego i naturalnych przypraw. Najczęściej spożywany w postaci surowej z pieczywem. Można go też spożywać po obróbce termicznej w połaczeniu z innymi daniami obiadowymi. Produkt bezglutenowy i bez glutaminianów. 

fot. Polskie Gęsi
Kawior - Rozdrobnione i upieczone mięso, wątroba i tłuszcz z gęsi z dodatkiem naturalnych przypraw smakowych -  czego chcieć więcej ? . Kolor naturalny, brązowy, konsystencja z drobinkami wyczuwalnego mięsa, smarowna, wyglądem przypominająca ciemny kawior. Smak upieczonej wątroby w połączeniu ze smalcem gęsim, nadaje produktowi niezapomniany smak, szczególnie doceniany przez smakoszy gęsiny, ale nie tylko. Główne zastosowanie – jako smarowidło na pieczywo i farsz do nadziewań, np. pierogów.
 

Smalec wiejski z gęsi - klasyka w 100% naturalny. Idealny do smarowania na pieczywo, okraszania potraw oraz jako dodatek do garmażerki . Smalec wiejski przygotowywany jest z tłuszczu i mięsa gęsiego, dzięki czemu nabiera wyrazistego smaku. Produkt charakteryzuje się również niezwykłymi właściwościami prozdrowotnymi. Ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, zalicza się do jednego z najzdrowszych tłuszczów zwierzęcych.

 

Naturalne wyroby z gęsi, kaszubskie przysmaki, GRUPA POLSKIE GĘSI

telefon: 58 681 93 77, 600 901 709, 602 702 960  e-mail: biuro@drobgen.pl  www: polskiegesi.pl

Autor: Materiał promocyjny Grupa Polskie Gęsi
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.