Szynka spod powału - smak ludowej tradycji - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Szynka spod powału - smak ludowej tradycji

fot.ZPM Hańderek

W asortymencie Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Hańderek znajdują się wędliny, kiełbaski, rolady, boczki, karczki, polędwice i pasztety. Propozycję wzbogaca nowość w ofercie -  pasty kanapkowe vege w czterech smakach. Wszystkie produkty powstają z najlepszych składników i według sprawdzonych receptur, a ich doskonały smak i aromat sprawiają, że konsumenci oceniają je bardzo wysoko. Specjały Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Hańderek dostępne są w hurtowniach i sklepach detalicznych oraz kilkunastu sklepach firmowych, zlokalizowanych przede wszystkim w Podbeskidziu i na Śląsku.

Podczas 45. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów ocenili jedną z propozycji zakładu -  Szynkę spod powału. Produkt ten należy do inspirowanej ludową tradycją linii wędlin z Dymnej Chaty. Powstaje na podstawie tradycyjnych, regionalnych receptur, wykorzystywanych przed laty do produkcji małych ilości najwyższej klasy wędlin. Jest wędzony w naturalnym dymie olchowo-bukowym i doprawiany zgodnie z regionalnymi sposobami doprawiania. Wszystko to sprawia, że Szynka spod powału wyróżnia się niepowtarzalnymi walorami smakowymi i wyjątkowym aromatem. Warto przypomnieć, że  Szynka spod powału sięgnęła po godło „Doceń polskie TOP PRODUKT” podczas jednej z poprzednich atestacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” i ubiega się o przedłużenie licencji o kolejne dwadzieścia cztery miesiące.

****

Celem programu „Doceń polskie” jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością i technologią żywienia, którzy tworzą Lożę Ekspertów. Zasiadają w niej m.in. członkowie Klubu Szefów Kuchni. 45. certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” odbyła się w dniu 26 października w Hotelu Centrum w Sosnowcu.

 

Zakład Mięsny śląskie HAŃDEREK Sp. Jawna - Zakład Przetwórstwa Mięsnego

telefon: 33 817 71 94     e-mail: zamowienia@handerek.com.pl     www: handerek.com.pl

Autor: Materiał promocyjny ZPM Hańderek
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.