Wędliny w wersji "mini" - linia produktów "Tradycyjnie wędzone" z Wadowic - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wędliny w wersji "mini" - linia produktów "Tradycyjnie wędzone" z Wadowic

Firma Dobrowolscy – producent wyrobów mięsnych i dań gotowych z Wadowic Górnych wprowadziła do swojej oferty wędliny w wersji „mini”.  Są to produkty premium z linii „Tradycyjnie wędzone” – dobrze znane i doceniane przez Konsumentów.

Tradycyjnie wędzone z Wadowic …

Linia produktów „Tradycyjnie wędzone” to produkty premium przygotowane z najwyższej jakości mięsa pochodzącego z polskich hodowli. Produkowane wg regionalnych receptur zaczerpniętych z bogatej tradycji wędliniarskiej podkarpacia. Kruche, soczyste, z wysoką zawartością mięsa, które swój niepowtarzalny smak zawdzięczają tradycyjnemu wędzeniu nad żywym ogniem w wędzarniach opalanych drewnem olchowo-bukowym – dokładnie tak jak robili to nasi dziadkowie. Wszystkie wymienione produkty dostępne są od lat na wagę w sklepach z tradycyjną ladą chłodniczą.

Produkty w wersji mini…

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom oraz oczekiwaniom konsumentów, którzy co raz częściej zwracają uwagę na jakość, skład oraz pochodzenie ulubionych produktów, firma przygotowała ofertę produktów w wersji „mini”. Są to te same znane i lubiane przez Konsumentów wędliny ale w zdecydowanie mniejszych porcjach. Małe opakowania od od 0,2kg do 0,6kg dopasowane zostały idealne do jednorazowego zakupu i zapewniają najwyższą świeżość produktów. Ponadto, Konsumenci mają pełny wgląd do informacji zawartych na opakowaniu a produkty dostępne „od ręki” z półki samoobsługowej dają również komfort podczas dokonywania zakupów. Jest to szczególnie ważne w co raz to szybciej zmieniającym się tempie życia, gdzie liczy się czas i wygoda.

 

 

Zakłady Mięsne - podkarpackie DOBROWOLSCY Sp. z o.o.

telefon: 14 666 20 00  e-mail: dobrowolscy@dobrowolscy.com.pl  www: dobrowolscy.pl

 


Autor: Materiał promocyjny Dobrowolscy Sp.z o.o.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.