ZPM Hańderek: Nagrody dla Produktów i Nowości na Horyzoncie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

ZPM Hańderek: Nagrody dla Produktów i Nowości na Horyzoncie

ZPM Hańderek to firma, która zdecydowanie nie zwalnia tempa, ciągle poszerzając swoje portfolio produktowe i zdobywając prestiżowe nagrody potwierdzające wysoką jakość swoich wyrobów. Z siedzibą w Buczkowicach, firma stała się symbolem innowacji i jakości na polskim rynku spożywczym.

W kwietniu bieżącego roku, dwa z flagowych produktów ZPM Hańderek – Szynka Pieczona z Dworu oraz Bekon Włoski – zostały uhonorowane godłem programu „Doceń polskie” w kategorii TOP PRODUKT. Oznacza to, że oba produkty zdobyły maksymalne noty za smak, wygląd oraz stosunek jakości do ceny, gdzie za każdą z tych cech można uzyskać od 1 do 10 punktów.

Jednak firma ZPM Hańderek nie zadowala się tylko zdobytymi laurami. Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju są nowości w ich ofercie – mięsne smarowidła  „Z polskiego dwora”. Charakteryzują się one kremową konsystencją, doskonałym smakiem i idealnym stopniem doprawienia, co czyni je idealnym dodatkiem do świeżego, chrupiącego pieczywa.
 
 
ZPM Hańderek ciągle poszukuje nowych smaków i rozwiązań, które mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów. Pełną listę produktów oferowanych przez firmę można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej, co pozwala na łatwe zapoznanie się z bogatą ofertą firmy.
 
Z każdym rokiem działalności ZPM Hańderek potwierdza, że polskie produkty spożywcze mogą konkurować z najlepszymi, oferując konsumentom wyroby najwyższej jakości, co jest potwierdzane zarówno przez krajowe wyróżnienia, jak i pozytywne opinie klientów. Warto śledzić ich działania, gdyż firma nieustannie zaskakuje nowymi produktami, które z pewnością zasługują na uwagę.

Zakład Mięsny śląskie HAŃDEREK Sp. Jawna - Zakład Przetwórstwa Mięsnego

telefon: 33 817 71 94, 33 817 67 18   e-mail: zamowienia@handerek.com.pl   www: handerek.com.pl
 

Autor: Materiał promocyjny ZM Hańderek
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.