FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wędliny tradycyjne małopolskie - Firma Markam

 

 

Produkty tradycyjne to  produkty spożywcze chronione prawem polskim lub prawem Unii Europejskiej. Wytworzone z naturalnych surowców, posiadające tradycyjny skład lub sposób produkcji.

Na liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już ponad  1700 produktów z całej Polski. Wspomniana lista istnieje już od dziesięciu lat i ma na celu zidentyfikowanie zwyczajowej, polskiej żywności, a co za tym idzie, celowe zwiększenie zainteresowania tą żywnością wśród konsumentów.

W dniu 29 maja 2017 roku do listy produktów tradycyjnych dołączyły cztery produkty firmy Markam:

- boczek domowy, produkt szlachetny, delikatesowy, o wieloletniej tradycji wytwarzania. W smaku dający wyczuć naturalne przyprawy, zioła oraz aromat wędzenia.. Od stuleci lubiany i ceniony przez Górali Zagórzańskich zamieszkujących Kasinkę Dolną.

- synecka tradycyjna, szynka z jednego z  najdelikatniejszych mięśni szynki wieprzowej. Produkowana metodami tradycyjnymi, długo marynowana w aromatycznym wywarze z ziół i przypraw. Dawniej spożywana rzadko, gdyż uchodziła za produkt luksusowy.

- kiełbasa swojska tradycyjna, produkt z najwyższej wędliniarskiej półki. Wytwarzany na bazie mięs wieprzowych, naturalnych przypraw, oraz soli spożywczej. Konsystencja wyrobu krucha, soczysta, wyczuwalny aromat dymu.

- kiełbasa małopolska,wyrób produkowany w oparciu o lokalną wieloletnią tradycję i doświadczenie, wyłącznie z mięsa wieprzowego z dodatkiem tylko i wyłącznie naturalnych przypraw

PPHU MARKAM zlokalizowane jest w województwie małopolskim, w miejscowości Kasinka Mała. Podstawowymi kierunkami działalności przedsiębiorstwa jest hodowla trzody chlewnej, ubój zwierząt rzeźnych, przetwórstwo mięsa i handel wyrobami mięsno – wędliniarskimi. Firma prowadzi produkcję na nowoczesnych maszynach, ale w oparciu o tradycyjne receptury. Dzięki temu dostarcza wyroby najwyższej jakości o niepowtarzalnym smaku.

 

Serdecznie gratulujemy sukcesu !

 

    

 

Adam Konacki- Dyrektor handlowy firmy Markam - "Duży nacisk położymy na informatyzację i monitoring wizyjny"

Wędliny bez konserwantów- naturalne, małopolskie z firmy Markam

„Cena wyrobu nie bierze się bowiem z kosmosu…”- mówi serwisowi FirmyMiesne.pl Adam Konacki Dyrektor handlowy PPHU Markam z Kasinki Małej

Karczek, Szynka z Pieca - wędliny prosto z pieca od firmy Markam

Wędliny na świąteczny stół – PPHU „MARKAM”

Produkty na grilla MARKAM – czyli kiełbasa z serem, frankfurterki, ślimak grillowy

Szynka włoska i Kiełbasa pieprzowa - nowości firmy Markam

Wędliny Markam nagrodzone znakiem "Poznaj Dobrą Żywność"