Elementy mięsa cielęcego - mazowieckie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Elementy mięsa cielęcego - mazowieckie

Cielęcina jest mięsem pozyskiwanym z młodych cieląt w wieku do 8 miesięcy. Zawiera bardzo dużo wartości odżywczych, jest delikatna i miękka. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu. Dostarcza organizmowi wartościowe białko, witaminy z grupy B oraz żelazo, dlatego też polecana jest
w szczególności dzieciom.

Najchętniej kupowanym elementem jest udziec cielęcy bez kości, ponieważ ma on szerokie zastosowanie kulinarne. Można z niego przyrządzić sznycle, steki, zrazy, pieczenie. Warto dodać, że 100 g udźca to tylko 108 kalorii i 3,1 tłuszcz. Dobrze jeśli element będzie w stałej ofercie sklepu spożywczego.

Firma „TADEX” (woj. mazowieckie) specjalizuje się w rozbiorze mięsa cielęcego i wołowego. Asortyment zakładu obejmuje:

- udziec cielęcy bez kości,

- górkę cielęcą,

- goleń cielęcą,

- karkówkę cielęcą,

- łopatkę cielęcą,

- mostek cielęcy,

- podroby cielęce.

Elementy te dedykowane są głównie sklepom spożywczym, ale również zakładom przetwórstwa mięsnego, hurtowniom i gastronomii. Produkty pakowane są vacuum.

Firma „Tadex” spełnia wszystkie obowiązujące przepisy i wymogi sanitarno-epidemiologiczne. Posiada certyfikaty GMP, GHP, HACCP oraz otrzymany w 2011 r. i aktualizowany co roku certyfikat IFS Food.

„TADEX” Tadeusz Wiśniewski


Autor: Materiał promocyjny firmy TADEX

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.