Kiełbasa na grilla - Krakowskiej Jury Smaki - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kiełbasa na grilla - Krakowskiej Jury Smaki

Kiełbaski bawarskie to w ostatnim czasie produkt cieszący się dużą popularnością. W porównaniu do tradycyjnych kiełbas są dłuższe i cieńsze, co jest ich ogromnym atutem. Doskonałe do przyrządzenia na grillu są chętniej wybierane przez konsumentów, ponieważ czas przygotowania jest krótszy, szybciej się smażą.

Wykonane z 95% mięsa wieprzowego, nadziewane są w naturalne jelita baranie. Oprócz soli
i pieprzu przyprawiane są także gorczycą, która nadaje im bardzo intensywny i lekko pikantny smak. Podane z grilla z dodatkiem świeżego pieczywa zachwycą każdego.

Nasuwa się pytanie gdzie można dostać ten smaczny produkt? Wytwórnia Wędlin Adoz oferuje kiełbaski bawarskie, które są ich nowością wśród kiełbas na grilla. Oferta skierowana jest do sklepów spożywczych i gastronomii. Kiełbaski pakowane są w atmosferze ochronnej MAP po 0,5 kg. W środku znajduje się ok. 10 sztuk. Cena hurtowa wynosi 15,90 zł netto za kilogram. Producent proponuje przechowywać produkt w nienaruszonym opakowaniu w temperaturze 10⁰C, podając 10 dni jako okres przydatności do spożycia.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą Adoz z Giebułtowa położonego obok Krakowa (małopolskie) zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 12 419 21 64.

Najlepszy kabanos, dobra wołowina- Firma "ADOZ" Wytwórnia Wędlin Artur Kwiecień

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.