Kiełbasa z beczki - nowość od ZM Ernestyn Janeta - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kiełbasa z beczki - nowość od ZM Ernestyn Janeta

fot.ZM Ernestyn Janeta

Kiełbasa z Beczki – Prawdziwa Rewolucja na Twoim Stole!

Zastanawiasz się, co wyjątkowego możesz podać na stół? Mamy odpowiedź! Kiełbasa z beczki od Zakładu Rzeźniczo - Wędliniarskiego Ernestyn Janeta to coś, czego jeszcze nie próbowałeś!

99% Czystego Mięsa – To Brzmi Poważnie!

Nie ma tu miejsca na kompromisy! 99% czystego wieprzowego mięsa, średnio rozdrobnione w naturalnej osłonce. To nie jest zwykła kiełbasa. To wyjątkowy produkt, który zaspokoi nawet najbardziej wybredne podniebienia!

Wędzenie Jakie Znasz i Kochasz!

Wędzona na wyselekcjonowanym drewnie olchowo-bukowym z nutą owocową. Takiego połączenia smaków nie znajdziesz nigdzie indziej!

Tradycja Miesza się z Nowoczesnością!

Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Ernestyn Janeta działa na rynku już od 34 lat. To gwarancja doświadczenia i mistrzostwa w tym, co robią. Dodatkowo, używają surowca pochodzącego z własnej hodowli oraz od zaufanych lokalnych rolników. Nowoczesność? Ich zakład spełnia wszystkie unijne standardy – to znaczy, że dostajesz produkt najwyższej jakości!

Eksport? Oczywiście!

Nie tylko Polacy docenili tę wyjątkową kiełbasę. Produkty zakładu trafiają na stoły w Czechach, Słowacji, Austrii, Niemczech i wielu innych krajach UE.

Chcesz Spróbować? Już Teraz!

Ruszaj do najbliższego sklepu JANETA!
Kiełbasa z beczki czeka, by stać się hitem Twojego menu.
Idealna również dla hurtowni i sklepów spożywczych.
To nie jest oferta, którą chcesz przegapić !
 
 

Wędliny tradycyjne Śląsk JANETA ERNESTYN - Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski

telefon32 451 61 16, 32 451 61 50      e-mailbiuro@janeta.pl      wwwjaneta.pl
 
 

Autor: Materiał promocyjny Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Ernestyn Janeta
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.