FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kolejka do mięsnego

 

 

 

Drodzy Czytelnicy, 

Polacy uwielbiają mięso i wędliny. Ponad 90% Polaków deklaruje, że są mięsożercami. Choć grupa wegetarian i wegan z każdym rokiem się powiększa, szczególnie wśród najmłodszych generacji wiekowych, to i tak osób spożywających mięso regularnie w najbliższych latach znacząco nie ubędzie. Można spodziewać się jednak większej świadomości wśród konsumentów, którzy z całą pewnością będą spożywać mięso i wędliny coraz lepszej jakości, przywiązując ogromną wagę do dobrostanu zwierząt, ich karmienia i miejsca zakupu. 

Mięso i wędliny to produkty wyjątkowe, jedne z najbardziej odżywczych. To, że pochodzą od żywych zwierząt, sprawia, że zasługują na szczególne traktowanie i szacunek. 

Podczas moich podróży po Polsce chętnie odwiedzam w różnych miejscach sklepy mięsne. Przyznam szczerze, że są sklepy oryginalne i wyjątkowe. Personel tam jest radosny, świadomy tego, co sprzedaje, potrafi profesjonalnie doradzić i obsłużyć klienta tak, że zakupy są przyjemnością. Jest też wiele sklepów zaniedbanych... Wydaje się, że osoby obsługujące klientów są tam za karę. 

Stoisko mięsne może być nie tylko dochodowym biznesem, to także jedno z najważniejszych stoisk w sklepie i bardzo często jego wizytówka. Postanowiłam z moimi współpracownikami i partnerami poświęcić mu czasopismo, dzieląc się wiedzą i informacjami z takich obszarów jak: obsługa klienta, sprzedaż, prawo, rynek mięsa i wędlin w Polsce i na świecie, trendy, a także analizy – abyście mogli budować i tworzyć najlepsze stoiska mięsne, do których codziennie będzie ustawiać się długa kolejka. Tego Wam serdecznie życzę. 

Anna Filo-Zagraba 

Redaktor naczelna/ FirmyMiesne.pl 

 

 

 

Szczegóły u "Doradców Klienta", informacje teleadresowe znajdują się w zakładce kontakt.

 

 ZAMÓW BEZPŁATNĄ PRENUMERATĘ - KLIKAJĄC TUTAJ  


    

 

 

 

 

 

 • Krzysztof: 2018-02-01 09:39:27
  Polecam! Dużo przydatnej wiedzy
 • Tomek: 2018-01-20 20:25:33
  Gratulacje pierwszego wydania. Czekamy na następne !!!
 • Rob: 2017-11-16 05:14:09
  Wreszcie,
 • Rafał: 2017-11-06 19:09:12
  Świetna inicjatywa. Powodzenia i sporo sukcesów.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.