Mięsa do podgrzania - ZM Skiba S.A. - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Mięsa do podgrzania - ZM Skiba S.A.

Zakłady Mięsne SKIBA S.A. wprowadzają na rynek nową linię dań gotowych " GOTOWE DO PODGRZANIA”, których wyróżnikami są m.in. wysoka jakość oraz szybkość przygotowania. Dania dedykowane są szczególnie dla osób zapracowanych i dla tych, co żyją w biegu. Atutami poza łatwością i szybkością przygotowania jest m.in.: brak dodatków w postaci fosforanów i glutaminianu.
 
 
- Dania " GOTOWE DO PODGRZANIA”  przygotowaliśmy z myślą o tych, którym przez natłok codziennych obowiązków brakuje czasu na przygotowanie smacznego posiłku dla siebie i swoich najbliższych. Naszą intencją były takie dania, które mają prawdziwie domowy smak i są po prostu pyszne. Dlatego połączyliśmy kruche, najwyższej jakości mięso z warzywami i aromatycznymi przyprawami. Każde danie to pełnowartościowy posiłek bogaty w węglowodany i białko — mówi Urszula Ciżmowska z działu marketingu ZM SKIBA S.A.
 
 

Najlepsze domowe smaki można odnaleźć w: 

- wieprzowinie z kapustą kiszoną i ziemniakami,

- wieprzowinie z ogórkiem kiszonym,

- roladkach wieprzowych ze szpinakiem i ziemniakami,

- wieprzowinie z marchewką i ziemniakami,

- roladkach wieprzowych z grzybami i ziemniakami.

 
 

ZAKŁADY MIĘSNE SKIBA S.A.

telefon: 52 39 65 600, 52 39 65 605

e-mail: marketing@zmskiba.pl, skiba@zmskiba.pl

www: zmskiba.pl

 

 

 

 

Autor: Materiał promocyjny ZM SKIBA S.A.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.