FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Polska, śniadaniowa oferta od Dobrowolskich

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Naprawdę tak jest ! - nie bez powodu o tym tak wiele się mówi. Naukowcy udowodnili, że codzienne spożywanie obfitych porannych posiłków chroni przed chorobami serca, cukrzycą oraz otyłością. Przynosi korzyści zarówno dla zdrowia, jak i sprzyja zachowaniu pięknej sylwetki.

Idealne śniadanie musi być pożywne, urozmaicone i energetyczne…a zarazem smaczne. Śniadania królują w rozmaitych odsłonach – na ciepło i na zimno. Najczęściej są podawane z porcją świeżych warzyw i pieczywem. Ciepły posiłek rozgrzewa nas od środka i pobudza metabolizm do działania. Jest bardziej sycący i bogaty w pełnowartościowe produkty.

Ponadto, spożywanie wspólnych posiłków w gronie rodzinnym jest wartościowym elementem polskiej kultury i tradycji. To ważny rytuał niosący wiele pozytywnych następstw zwłaszcza dla najmłodszego pokolenia.

Dobrowolscy to w 100% polskie, rodzinne przedsiębiorstwo. Bazując na wiedzy i 30-letnim doświadczeniu firma potrafi łączyć nowoczesne technologie z wiernością tradycji. Kierunek rozwoju firmy oparty jest w głównej mierze na potrzebach rynku, które są wyznaczane przez trendy żywieniowe w Polsce. Dlatego też oferta w dużym zakresie oparta jest na tradycyjnych recepturach i polskim mięsie, bo polskie oznacza najlepsze. Stąd nasze zaangażowanie w ogólnopolski program Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Kupuj Świadomie – Produkt polski” Kupując żywność z tym oznaczeniem mamy pewność, że została wytworzona w Polsce na bazie krajowych surowców a ich zakup to wsparcie polskich producentów, krajowej gospodarki i rolnictwa. Jesteśmy również laureatami godła: Agro Polska, Doceń polskie, Teraz Polska.

Na polskie, pyszne śniadania szczególnie polecamy linię produktów – Polskie Rarytasy. To śniadaniowa oferta dedykowana wszystkim, którzy lubią kalorycznie i smacznie zjeść.  Mięso od lokalnych hodowców i szczypta regionalnych smaków z różnych części kraju to wyróżniki produktów marki Polskie Rarytasy. Wszystkie te produkty dostępne są w nowych funkcjonalnych opakowaniach typu „duo-pack” – idealne do jednorazowego zakupu zachowując dwie świeże porcje.                                                                                                                                                        

Kiełbasa śląska bez konserwantów– śniadanie po śląsku – kaloryczne i smaczne. Coś dla tych, którzy potrzebują konkretnie i na ciepło, nie tylko zimą. Kiełbasa śląska będzie idealna! (100 gram mięsa na 100 gram produktu). 

Kiełbaski śląskie bez konserwantów– dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość kiełbaski śląskie to najlepszy wybór. Smak na 100%, bo przecież nie można wyjść z domu bez porządnego śniadania!  (100 gram mięsa na 100 gram produktu).

 

Frankfurterki surowe wędzone– frankfurterki z patelni w towarzystwie sadzonego jajka. Męska propozycja, ale z pewnością posmakuje każdemu. (101 gram mięsa na 100 gram produktu).

Frankfurterki wędzone parzone – a może franfurterki parzone? Mogą być z wody, mogą być z patelni, a do tego pełnoziarniste pieczywo. Tak prosto i smacznie na dzień dobry? Najlepiej! (103 gram mięsa na 100 gram produktu).

Kiełbasa ze świniobicia– śniadanie pełne smaku i aromatu? Kiełbasa ze świniobicia podawana z patelni – najlepiej grillowej. Do tego warzywa dla świeżości, przyprawy dla pikanterii. Tradycyjnie, ale z twistem (83% mięsa).

Kiełbaski białe– mają niepowtarzalny smak, kojarzone z Wielkanocą lub majowym grillem na śniadanie też będą idealne. Do tego nowalijki np. szczypiorek i wiosenne śniadanie gotowe. (76% mięsa). 

 

 

Zakłady Mięsne - podkarpackie DOBROWOLSCY Sp. z o.o.

telefon: 14 666 20 00,        e-mail: dobrowolscy@dobrowolscy.com.pl      www: dobrowolscy.pl

 

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Dobrowolscy Sp. z o.o.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.