FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Schab babci, Szynka babci – wędliny tradycyjne Staropolska Strzecha

Smak wędlin z dzieciństwa, smak niezapomniany to smak, do którego się wraca. Schab Babci i Szynka Babci to wędliny tradycyjne, które należą do tego rodzaju wędlin, po które Klient wraca ponownie. Wyroby produkowane są przez Masarnie „Staropolska Strzecha” z Sierpca. Produkty cechuje starannie dobrany surowiec, pozyskiwany tylko od najlepszych hodowców oraz wyjątkowa kompozycja  naturalnych przypraw. Wędliny produkowane w sposób tradycyjny co oznacza, że z  1 kg surowca powstaje 0,80 kg produktu gotowego.

Schab babci- szlachetna wędzonka przygotowana z wyselekcjonowanych  mięśni schabu wieprzowego, leżakująca w solance i przyprawach naturalnych, wędzona w wędzarni tradycyjnej opalanej drewnem olchowym  z odrobiną  jałowcowego igliwia. Intensywny smak  wędzonki  tradycyjnej wzbogacony aromatem liścia laurowego i ziela angielskiego. 

Szynka babci- szlachetna szynka, przygotowywana z wyselekcjonowanych  mięśni szynki wieprzowej, z okrywą tłuszczową. Wędzona w tradycyjnej wędzarni,  opalanej drewnem olszowym  z odrobiną  jałowcowego igliwia, parzona. W smaku wyczuwalny aromat wędzonki tradycyjnej z nutą ziela angielskiego.

Cechą charakterystyczną wędlin jest niepowtarzalna nuta smakowa. Wyroby zostały nagrodzone Certyfikatem Gwarancja Tradycyjnego Smaku nadanym przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii jako potwierdzenie produkcji wyrobów tradycyjnych najwyższej jakości.

Jeśli chcemy zaproponować naszym najbliższym produkt w pełni naturalny, zdrowy - wędliny z Sierpca są doskonałym wyborem. „Mniej wędlin jeść… Mniej, ale za to lepszych”- rekomenduje Jan Nowicki.

Aby sprostać wysmakowanym gustom Klientów przedstawiciele Masarni „Staropolska Strzecha” przyjemnością przeprowadzą degustację wyrobów w siedzibie Państwa firmy.


Autor: Materiał promocyjny firmy STAROPOLSKA STRZECHA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.