FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Staropolskie wyroby... z tęsknoty za tradycją

 
Masarnia „Staropolska Strzecha” to firma czerpiąca z najlepszych zwyczajów polskiej kuchni. Powstała z miłości do tradycji wędliniarskich, kultywowanych w rodzinie założycieli od pokoleń. Zbiory receptur wywodzące się z początku ubiegłego stulecia nieustannie gwarantują niepowtarzalny smak wyrobów. Czy pamietasz, kiedy ostatnio próbowałes prawdziwej wędliny? Teraz masz szansę… Każdy kęs kiełbasy ze Strzechy przywołuje na myśl beztroski czas dzieciństwa spędzonego na mazowieckiej wsi.
 
Szeroka gama produktów oferowanych przez „Staropolską Strzechę” spełni oczekiwania najbardziej wymagającego podniebienia. Wyjątkowy smak i aromat wyrobów uzyskiwany jest w starannym procesie produkcji, który rozpoczyna się już od selekcji surowca. Wszystkie wyroby wędliniarskie powstają ze świeżego mięsa o najwyższej jakości, pochodzącego od lokalnych dostawców. Później, jak za czasów naszych Dziadków, wyroby doprawiane są świeżym czosnkiem, pieprzem, majerankiem, zielem angielskim i solą.
Następnie wędzone w tradycyjnych wędzarniach, opalane są drewnem olchowym z dodatkiem jałowcowego igliwia; tak przyrządzane wyroby tworzą całą gamę produktów spod Strzechy. W ofercie znaleźć można kiełbasy cienkie i grube, wędzonki, szynki, polędwice, balerony a także kaszanki i salcesony.
 
Misją Lilli i Mirosława Nadratowskich jest nieustanne doskonalenie produktów „Staropolskiej Strzechy”. Aby zapewnić gwarancję jakości i bezpieczeństwa podczas każdego z etapów produkcji, własciciele wdrożyli System Jakosci HACCP, podlegają również stałemu nadzorowi Inspekcji Weterynaryjnej. Ich działania zostały docenione przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, które przyznało Masarni certykat gwarancji tradycyjnego smaku.
 
Charakterystyczne wyroby „Staropolskiej Strzechy” można znaleźć również w czasie weselnych przyjęć. Rozmaite rodzaje wędlin skomponowane na wiejskim stole idealnie uzupełniają menu oraz zdobią biesiadną salę. Za każdym razem mięsne kompozycje przygotowywane są na życzenie klienta, tak aby spełnić jego wszelkie zachcianki. Ta wspaniała atrakcja kulinarna urozmaica zarówno uroczystości rodzinne jak i firmowe spotkania biznesowe na najwyższym poziomie.
 
Pasja, zamiłowanie do jakości oraz starannie dobrane składniki sprawiają, że wszystkie produkty oferowane przez staropolską masarnię stają się hitami podczas jarmarków i targów. „Staropolska Strzecha” to nie tylko miejsce gdzie można zasmakować najlepszych mięsnych wyrobów, ale również stoisko z 100 letnim wozem i kucharzem ubranym w szaty z poczatku XX wieku. To wszystko sprawia, ze wędliny z Sierpca przywołują niezapomniany smak tradycji.
 
Wyroby spod Strzechy zyskały zaufanie i uznanie klientów ceniących klasyczny smak polskich wędlin. Wszystkie produkty „Staropolskiej Strzechy” można znaleźć na terenie Płocka w sieci sklepów PSS Społem oraz w trzech firmowych punktach w:
 
- Sierpcu przy ul. Wiosny Ludów 8 i ul. Jana Pawła II 1 C,
Warszawie przy ul. Abrahama 1 a - NOWY SKLEP.
 
ul. Wróblewskiego 2, 09-200 Sierpc
tel./fax. 24 275-30-97

Autor: Materiał promocyjny firmy STAROPOLSKA STRZECHA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.