FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Szynka swojska wędzona i nne produkty firmy Mościbrody nagrodzone znakiem Poznaj Dobrą Żywność

Konsumenci kupują produkty sprawdzone, polecane przez innych. Program PDŻ - Poznaj Dobrą Żywność jest wskazówką i informacją, które produkty warto spożywać. Znak jest przyznawany wyrobom, które spełniają rygorystyczne kryteria, opracowane przez Kolegium ds. jakości produktów żywnościowych.
Produkty oznaczone znakiem jakości PDŻ - Poznaj Dobrą Żywność, to wyroby, w których potwierdzono wysoką i stabilną jakość produktu. Jest to informacja, która ma pomagać konsumentowi w wyborze odpowiedniego dla niego produktu.

Wśród produktów oznaczonych znakiem PDŻ znajduje się szynka swojska wędzona, schab złotopolski, kiełbasa polska  pieczona, kiełbasa polska dojrzewająca i kabanosy produkowane przez Zakład Mięsny Mościbrody z województwa mazowieckiego. Wyroby wyprodukowane są z najwyższej jakości mięsa wieprzowego, pozyskanego z  ekologicznej hodowli dawnego Podlasia, będących w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Gołóborz. Produkowane ze szlachetnych mięs, według tradycyjnych receptur, bez konserwantów- bez dodatku azotynu, co sprawia, że ich spożywanie jest korzystne dla zdrowia.


Kabanosy

Kabanosy to produkt o utrwalonej pozycji w polskiej tradycji kulinarnej. Swój wyraźny i niepowtarzalny aromat zawdzięczają  specjalnie dobranym przyprawom i podsuszaniu. Od dawna są cenione ze względu na walory smakowe oraz trwałość.

 

Szynka swojska wędzona

Szlachetny smak i wyjątkowy aromat zawdzięcza leżakowaniu w tradycyjnej solance i ze specjalnie dobranymi przyprawami: zielem angielskim, czosnkiem i solą. Tradycyjne wędzenie dymem  olchowo- bukowym nadaje wyjątkowo intensywnego aromatu. Szynka swojska wędzona jest jednym z kulinarnych skarbów Podlasia, przygotowywana ze szlachetnych mięs, według staropolskiej receptury  naszych pradziadów. Przywołuje tęsknotę za wędlinami z dawnych lat.

 

Kiełbasa polska  pieczona

Kiełbasa polska pieczona jest produktem przywołującym wspomnienia dawnych wędlin o staropolskim smaku. Swój charakterystyczny  smak, zawdzięcza dodaniu grubo zmielonego pieprzu i czosnku a niepowtarzalny aromat zawdzięcza wędzeniu drewnem pochodzącym  z drzew liściastych. Od dawna ceniona jest ze względu na walory smakowe oraz wysoką wartość odżywczą.

 

Schab Złotopolski

Pochodzi z wyselekcjonowanego  najlepszego schabu środkowego z niewielką okrywą tłuszczową. Aromat mięsa pieczonego podkreślony jest  dodatkiem aromatycznych przypraw mieszanki pieprzu z ziołowa nutą i naturalnym czosnkiem. Produkowany jest bez użycia konserwantów, co wpływa na zdrowotność produktu.

 

Kiełbasa polska dojrzewająca

Receptura wytwarzania kiełbasy dojrzewającej powstała z połączenia dwóch tradycji kulturowych: kresowej i zachodniej.Specyficzny smak i aromat nadaje naturalne przyprawy kolendry i pieprzu ziołowego  oraz drobno zmielonych ziaren jałowca. Cechą wyróżniającą produkt jest długi proces dojrzewania. Kiełbasa polska dojrzewająca  należy do gatunków wędlin surowych trwałych.

Są to produkty, które warto kupować mając na względzie własne zdrowie i zdrowie rodziny. Szczegółowe informacje na temat produktów uzyskacie Państwo pod numerem 25 641 71 86 lub 25 641 70 52.

 

Inne produkty Zakładu Mięsnego Mościbrody klikając tutaj.


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM MOŚCIBRODY

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.