Wędliny bez konserwantów firmy ADOZ - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wędliny bez konserwantów firmy ADOZ

Firma ADOZ Wytwórnia Wędlin Artur Kwiecień

Produkty bez konserwantów

W zgodzie z naturą i tradycją

Produkty bez konserwantów stanowią niewielki procent ogółu wyrobów na rynku mięsno-wędliniarskim. Nie oznacza to jednak, że klienci ich nie chcą. Jest wręcz przeciwnie. Coraz większa grupa konsumentów poszukuje tego typu towarów.

Gdzie ich szukać? Wystarczy zapoznać się z ofertą ADOZ Wytwórnia Wędlin Artur Kwiecień. To renomowana firma zajmująca się produkcją wędlin położona w miejscowości Giebułtów na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a działająca w całej Polsce.

Dlaczego akurat ADOZ? To proste. Firma przywiązuje szczególną wagę do tradycji. Co istotne; łączy naturalność z innowacyjnością i elegancją. Wszystkie wyroby tworzone na podstawie tradycyjnych receptur są nie tylko pyszne i zdrowe, ale i wspaniale wyglądają.

Co je wyróżnia od konkurencji? Charakterystyczny wykwintny smak i bogaty aromat. Wśród produktów naturalnych bez konserwantów można tu znaleźć: boczek rolowany, polędwicę pieczoną, kiełbasę białą parzoną, karczek pieczony, kiełbasę na grilla z cebulą, kiełbasę na grilla z papryką.

Pełne elegancji smakowite wyroby od ADOZ cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Jeśli prowadzisz hotel, hurtownię, restaurację czy sklep powinieneś pomyśleć o tych wyjątkowych produktach tworzonych w malowniczym miejscu, jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska.

    

Firma "ADOZ" Wytwórnia Wędlin Artur Kwiecień


Autor: Materiał promocyjny firmy ADOZ
  • Winnicka Barbara: 2018-01-16 15:42:46
    dziekuje za najlepsze na swiecie kabanoski):))):) zajadamy w tajlandii.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.