FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Adam Konacki - Dyrektor handlowy firmy Markam

Remigiusz Zagraba: Ministerstwo Rolnictwa przyznało produktom firmy Markam znak Poznaj Dobrą Żywność. Co to oznacza dla konsumenta i jakie to konkretnie wyroby?

Adam Konacki: Znak Poznaj Dobrą Żywność jest bardzo szanowany wśród producentów  żywności. Szczególnie trudne są do spełnienia warunki w procedurze przyznawania tego znaku w branży mięsnej. Trzeba wykazać wieloletnie doświadczenie w produkcji danego wyrobu oraz udowodnić pełną kontrolę nad procesem  produkcyjnym.  Wyroby muszą wykazywać zgodność z  ostrymi normami rynku zarówno w aspekcie jakościowym jak i higienicznym. My przebrnęliśmy tą procedurę z grupą czterech produktów z linii wyrobów tradycyjnych. Konsument orientujący się w zasadach przyznawania tego znaku, ma pewność, że wyrób jest pod szczególną opieką instytucji odpowiedzialnych za jakość żywności. Znak ten jest przyznawany na określony czas i jeżeli wyrób chce się dłużej opatrywać tym znakiem, musi przejść ponownie ostrą weryfikację.  Nasze wyroby chlubiące się tym znakiem to: kiełbasa swojska z Kasinki, boczek tradycyjny z Kasinki, synecka z Kasinki oraz kiełbasa krakowska z Kasinki.- 

R.Z.: Jakie kanały dystrybucji obsługujecie Państwo dzisiaj priorytetowo?

A.K.: Głównie nasze sklepy firmowe. Ponadto sklepy detaliczne w rejonach wiejskich, na ustalonych trasach przejazdu naszych samochodów.

R.Z.: Na jakie korzyści może liczyć właściciel sklepu stoiska  mięsnego podejmując współpracę z firmą MARKAM w zakresie dostawy wędlin i mięsa?

A.K.: O korzyściach dla klienta już rozmawialiśmy. Jeżeli współpracę podejmie z nami Właściciel sklepu to możemy mu zapewnić realizację zamówień, dostawy specjalistycznymi samochodami w dogodnych porach, szkolenie personelu w zakresie naszej oferty oraz profesjonalną pomoc w organizowaniu degustacji. Sklep będzie mógł brać udział w akcjach promocyjnych  i otrzymywać stosowne na tą okazję materiały reklamowe.

R.Z.: Jakie mają Państwo plany rozwoju firmy na najbliższe lata?

A.K.: Na najbliższe lata planujemy modernizację parku maszynowego pod kątem utrzymania higieny. Również duży nacisk położymy na informatyzację i monitoring wizyjny. Dotyczy to nie tylko hodowli i przetwórni, ale również naszej sieci handlowej. Jest to krok w kierunku jeszcze sprawniejszej obsługi klientów. Liczymy również na to, że nasze wysiłki związane ze stałą kontrolą procesów produkcyjnych w zakresie utrzymania jakości i higieny, zostaną docenione przez klientów. Spełni się wtedy nasze przewodnie zawołanie, tak ważne w współczesnym konsumenckim świecie. Brzmi ono: Wiesz co jesz !

Wędliny góralskie - PPHU „MARKAM”

 

 

 

Wszelkie materiały (treści, zdjęcia, grafiki) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.