Antybakteryjne posadzki żywiczne Flowfresh - nowości produktowe - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Antybakteryjne posadzki żywiczne Flowfresh - nowości produktowe

fot.FLOWCRETE POLSKA

Marka Flowcrete, wiodący ekspert od posadzek żywicznych, rozbudowuje swoją ofertę czystych mikrobiologicznie posadzek z grupy Flowfresh. Dzięki nowym produktom i technologiom inwestorzy m.in. z branży spożywczej, medycznej i farmaceutycznej zyskują większy wybór specjalistycznych rozwiązań posadzkowych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb, wymagań i obciążeń użytkowych.

Flowfresh to systemy posadzkowe na bazie żywicy poliuretanowej oraz specjalnie dobranych kruszyw i cementów. Zawierają antybakteryjny dodatek Polygiene®, wykorzystujący naturalne właściwości jonów srebra w zakresie hamowania rozwoju mikroorganizmów. Dodatek ten redukuje ilość bakterii, grzybów i pleśni na powierzchni posadzki nawet o 99,9%. Rozwiązania z grupy Flowfresh są bezspoinowe, nienasiąkliwe, trwałe i łatwe w czyszczeniu. Ponadto umożliwiają systemowe łączenie z cokołami na styku podłogi ze ścianą, wykonanymi z tego samego rodzaju materiałów, oraz szczelne połączenie z elementami odwodnienia, dzięki czemu wspomagają utrzymanie w pomieszczeniu najwyższego poziomu higieny. Rozbudowana oferta antybakteryjnych posadzek Flowfresh obejmuje systemy o różnych grubościach, od 2 do ponad 9 mm, i związanej z nimi wytrzymałości na obciążenia mechaniczne oraz termiczne. Dodatkowo posadzki z tej grupy mają zróżnicowane powierzchnie (gładkie, przeciwpoślizgowe z piaskiem kwarcowym), różnią się sposobem aplikacji (od płynnych posadzek typu wylewanego do systemów o większej gęstości, typu szpachlowego) oraz różne czasy utwardzania.

fot.FLOWCRETE POLSKA

Do oferty Flowcrete zostały wprowadzone nowe posadzki typu wylewanego, czyli Flowfresh SL (gładka lub z zasypem piaskiem kwarcowym) oraz Flowfresh ESD SL, w wersji antyelektrostatycznej (gładka). Są to systemy posadzkowe o grubościach rzędu 2–3 mm, przeznaczone do obiektów o średnim ruchu pieszym lub kołowym.

Portfolio przeciwpoślizgowych posadzek antybakteryjnych Flowfresh SR z piaskiem kwarcowym o chropowatej powierzchni, przeznaczonych do mokrych stref produkcyjnych, zostało poszerzone o dodatkowe warianty. Obecnie inwestorzy mają do wyboru szeroką gamę systemów posadzkowych o zróżnicowanych grubościach oraz sposobach aplikacji.

Wybrane systemy Flowfresh są dostępne w wersjach Quick, w przypadku których warstwa zasadnicza wiąże znacznie szybciej niż w standardowych. Można po nich chodzić już po 5 godzinach od aplikacji, co w praktyce oznacza możliwość wykonania dwóch warstw w ciągu jednego dnia roboczego. Zastosowanie szybkowiążących wariantów posadzek Flowfresh znacznie skraca czas i koszt wykonawstwa. W przypadku napraw i wymiany posadzek w istniejących zakładach pozwala ograniczyć straty wynikające z przestojów w produkcji.

fot.FLOWCRETE POLSKA

Posadzki Flowfresh posiadają certyfikat organizacji HACCP International, stanowiący potwierdzenie, że odpowiadają one światowym standardom jakości i bezpieczeństwa przy produkcji żywności. Ich właściwości zostały zbadane zgodnie ze standardem ISO 22196, dotyczącym mierzenia aktywności antybakteryjnej powierzchni nieporowatych. Ponadto systemy posadzkowe z grupy Flowfresh otrzymały certyfikat Indoor Air Comfort ® Gold, co oznacza, że spełniają one najbardziej rygorystyczne kryteria dotyczące emisji lotnych związków organicznych oraz, że są wytwarzane w sposób, który gwarantuje najwyższą jakość oraz troskę o środowisko naturalne. 

Posadzki żywiczne dla branży spożywczej - Tremco CPG Poland Sp. z o.o.

telefon: 22 879 8907       e-mail: piotr.kowalczyk@flowcrete.com       www: www.flowcrete.com.pl

 


Autor: Materiał promocyjny FLOWCRETE POLSKA Sp.z o.o.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.