FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Badania przechowalnicze mięsa i wędlin - Danuta Wojciechowska QSC-LAB

"Wiarygodność i rzetelność naszego laboratorium potwierdzają przede wszystkim stali klienci"- mówi Danuta Wojciechowska, prezes QSC, kierownik laboratorium QSC-LAB w rozmowie z portalem FirmyMiesne.pl

Remigiusz Zagraba: Jaka jest główna specjalizacja Państwa laboratorium?

Danuta Wojciechowska: Laboratorium QSC-LAB w Szczecinie od początku swojej działalności nastawione było na badania mikrobiologiczne, tożsame do tych, jakie wykonują laboratoria sanepidu i weterynarii:

  • badania mikrobiologiczne i chemiczne żywności, wody,

  • wymazy czystości produkcji

  • badania mikrobiologiczne powietrza, w tym identyfikacja grzybów i zeskrobin ze ścian oraz opiniuje zagrożenia dla zdrowia przy występowaniu konkretnych patogenów

Naszym atutem jest akredytacja nie tylko badań, ale także pobierania próbek. Oznacza to, że wyniki z badań QSC-LAB są wiarygodne.

R.Z.: Czy jest coś, co wyróżnia Państwa działalność na tle innych laboratoriów, o zbliżonej tematyce badawczej?

D.W.: Należy spojrzeć tu na kilka aspektów. Laboratorium QSC-LAB jest w 100% profesjonalne. Zatrudniamy wybitnych specjalistów, pracujemy z najlepszą kadrą naukową w dziedzinie mikrobiologii. Raporty Polskiego Centrum Akredytacji podkreślają wysokie kompetencje naszego personelu. Wiarygodność i rzetelność naszego laboratorium potwierdza nie tylko jednostka akredytująca, ale przede wszystkim stali klienci.

Opieka nad klientem jest naszym priorytetem. Nie zapewni tego żadne duże laboratorium, nastawione tylko na zysk. My mamy bezpośredni kontakt z każdym klientem, otaczamy go opieką merytoryczną, pomagamy rozwiązać problemy. Pewność klienta, że ma w QSC-LAB wsparcie merytoryczne, to nasz duży atut.

Współpracę z nami doceniają ci, którym zależy nie tylko na rzetelnych wynikach badań, ale także Ci którym zależy na jakości swoich produktów i właściwym nadzorze nad ich jakością. Merytoryczne wsparcie naszego personelu to dla zakładu cenny wkład w jakość ich produktów.

wiele laboratoriów na rynku, pomimo posiadanej akredytacji, to laboratoria wyceniające swoje usługi bardzo nisko, laboratoria, które zdobywają klienta poniżej opłacalności badania lub na jej granicy. Czy wynik badania z takiego laboratorium może być wiarygodny? Pozostawiam odpowiedź osobom logicznie myślącym.

R.Z.: Jakie dodatkowe usługi wchodzą w zakres świadczonych przez Państwa usług?

D.W.: Laboratorium QSC-LAB, to chyba, jedyne w Polsce, które deklaruje wykonywanie badań przechowalniczych środków spożywczych wg przewodnika Laboratorium Referencyjnego UE ds. Listeria monocytogenes „EURL Lm TECHNICAL GUIDANCE DOCUMENT for conducting shelf-life studies on Listeria monocytogenes in ready-to-eat foods” wersja 3 z 6 czerwca 2014 r.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą spać spokojnie badając swoje produkty, którym zależy na wiarygodnym wyniku, a nie na bezwartościowym sprawozdaniu z badania.

 

Laboratorium QSC-LAB badania żywności, wody, gleby, PEM Szczecin, zachodniopomorskie


Autor: Materiał promocyjny firmy QSC - LAB

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.