FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ćwierci wołowe, producent lubelskie

Mięso wołowe  jest jednym z najszlachetniejszych gatunków mięs. Największe spożycie jest w takich krajach jak: Urugwaj, Stany Zjednoczone, Brazylia. W Europie czy w niektórych krajach Azji jest popularność jest również na bardzo wysokim poziomie.
 
Specyfika rynku wołowiny w Polsce jest taka, że większość tego gatunku mięsa trafia na eksport. Więcej eksportujemy niż konsumujemy. Myślę, że w najbliższym okresie nic się w tej kwestii nie zmieni – mówi Bożena Kebej z Zakładu w Starych Kobiałkach, województwo lubelskie.
 
Wołowina produkowana przez firmę Bożena Kebej eksportowana jest  głównie do krajów europejskich i bliskiego wschodu. 
Warto wspomnieć, że jest to produkt w pełni ekologiczny. Zwierzęta tuczone są tradycyjnymi metodami, co ostatecznie daje wysoką jakość mięsa. 
 
- Staramy się zapewnić produkt najlepszej jakości, zgodnie ze standardami unijnymi oraz wymaganiami klienta. Klient dostaje to, czego oczekuje, czyli jakość i gwarancję dobrze wykonanej usługi – dodaje Bożena Kebej.
 
Kolejnym atutem jest to, że bydło, z którego powstaje wołowina, pochodzi od sprawdzonych krajowych dostawców. Jest pod pełną kontrolą służb weterynaryjnych i sanitarnych, co świadczy o tym, że jakość nie budzi żadnych zastrzeżeń. Mięso posiada certyfikat HACPP. 
 
Firma specjalizuje się w produkcji  ćwierci wołowych z bykakrowy oraz  jałówki. Mięso jest w pełni przygotowane i schłodzone. Możliwości eksportowe jakie posiada obejmują takie kraje jak: Turcja, Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Azerbejdżan.
 

Zapraszamy do kontaktu- producent.

 

Ubojnia bydła BOŻENA KEBEJ

telefon: 25 797 41 38, 501 047 813, 506 914 964, 511 660 072, 502 690 528
 
e-mail: ubojniadobrowolska@o2.pl
 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.