FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Mięso i produkty z gęsi dla gatronomii

 

Gęsie mięso — szlagierem kulinarnym w gastronomii !       

Jeszcze nigdy tak jak dzisiaj wspólny obiad w restauracji z rodziną, znajomymi czy też partnerami biznesowymi nie był, tak oczywisty i dostępny, w żadnym z poprzednich wieków. Żyjemy w ogromnym boomie na kuchnie z różnych zakątków świata, jednak czy ta polska tradycyjna, dawna może cieszyć się na nowo popularnością?

Zdecydowanie tak, choć do jednych z najpopularniejszych zaliczyć można schabowego, to w Polsce coraz częściej wracamy do prawdziwych tradycji iście z królewskich stołów. Na myśl w pierwszej kolejności przywoływana jest gęsina, mięso wyjątkowe, ze szlacheckim pochodzeniem, które stara się w najlepszym kunszcie pokazać GRUPA POLSKIE GĘSI.

Ze specjalną dedykacją dla restauracji, hoteli i firm cateringowych została przygotowana linia produktów z mięsa gęsiego.

Cieszące się największą popularnością to: farsz do pierogów ze 100% mięsa z gęsi, upieczony na gęsim smalcu, kiełbasa biała z gęsi gdzie aż 69% mięsa to gęsina, a 25% to najwyższej jakości mięso drobiowe. Kolejnym szlagierem jest okrasa w 100% z gęsiny i oparta o 100% recepturę z kaszubskiej historii, a dla prawdziwych znawców kuchni rarytasem będzie półgęsek tradycyjny starokaszubski bez zawartości konserwantów.

 

Więcej informacji na stronie www.polskiegesi.pl w zakładce produkty — gastronomia.

 


 

 

 

Naturalne wyroby z gęsi, Grupa Polskie Gęsi

 

telefon: 58 681 93 77, 600 901 709, 602 702 960  e-mail: info@drobgen.pl, drobgenela@wp.pl  

www: polskiegesi.pl

  •  

Autor: Materiał promocyjny firmy Grupa Polskie Gęsi
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.