FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Oszczędne pomysły na oświetlenie wnętrz w branży spożywczej

Pomysł na oszczędność w firmie mięsnej!

Przed każdym przedsiębiorcą ciągłe podwyżki i ponura perspektywa jeszcze większych kosztów w najbliższej przyszłości, przyprawiają niemal o przysłowiowy ból głowy. Gdzie więc należy szukać oszczędności i jak przygotować się na coraz bardziej kosztowną przyszłość?
Jednym z najlepszych pomysłów, które można wdrożyć od razu i odczuć ulgę, a jednocześnie zatrzymać pieniądze w firmie, jest tańsza energia! Jeśli więc potraficie Państwo liczyć, to nie ma na co czekać, trzeba działać!
Jakie oświetlenie do zakładu spożywczego, mięsnego, mroźni?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem nowoczesnych systemów oświetlenia na podstawie technologii LED. Naszą misją jest dostarczanie najbardziej efektywnych i niezawodnych rozwiązań z dziedziny oświetlenia LED dla przemysłu spożywczego.


Nasza specjalizacja

Jednym z kluczowych obszarów naszej działalności biznesowej jest wspieranie producentów i przetwórców żywności. Dostarczamy niezawodne oprawy przemysłowe do hal produkcyjnych, magazynów, chłodni, stanowisk kontroli jakości czy barwy. Nasze lampy sprawdzają się tam, gdzie wdrażane są wyśrubowane normy IFS oraz HACCP dla produkcji żywności.

Polepszenie jakości oświetlenia NIE musi wiązać się ze wzrostem opłat

Technologia LED oraz źródła o nią oparte pozwalają na generowanie znacznych oszczędności na kosztach energii elektrycznej (nawet do 70%) w zakładach produkcyjnych. Zastosowanie systemu oświetleniowego firmy ILSS umożliwia na ograniczenie prac serwisowych do zera przez pięcioletni okres gwarancyjny. Kluczowym aspektem przy zastosowaniu nowoczesnego oświetlenie w produkcji żywności jest brak konserwacji – wymiany źródeł światła, bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, brak elementów mogących dostać się do żywności, brak szkła, rtęci czy innych metali ciężkich.

Oprawa dedykowana dla branży mięsnej oraz spożywczej

Green06 ANC Mini     

         

 

 

Green06 ANC Mini    

    

Główną zaletą oprawy jest okrągły kształt, który umożliwia bardzo dokładne mycie myjkami ciśnieniowymi. Dodatkowym atutem są zainstalowane zawory dekompresyjne, co daje możliwość pracy przy gwałtownych zmianach temperatur występujących podczas mycia wrzątkiem i chemią w mroźniach.
Wysoce odporna na ciężkie i bardzo agresywne substancje chemiczne czy też kwasy, zasady, amoniak, proponowana do zastosowania w najgorszych warunkach pracy.

Dowiedz się więcej o produkcie na: http://www.ilss.com.pl/produkt/green06-std,86 

 

Certyfikaty i zgodności:

 

 

 

Audyt techniczny

Na życzenie klienta przeprowadzamy audyt techniczny. Przed doborem oświetlenia istnieje konieczność prawidłowego zdefiniowania potencjału oświetlanego obiektu lub przestrzeni.Do przeprowadzenia audytu używamy specjalistycznych urządzeń pomiarowych. Badamy obiekty m.in. pod względem natężenia światła, równomierności oświetlenia, temperatury. A także zliczamy zastosowane oprawy, by móc oszacować pobór mocy. Co więcej, audyt pozwala nam zrozumieć potrzebę klienta. Dzięki temu pomagamy zastosować najbardziej opłacalne i ergonomiczne rozwiązanie. W zależności od rodzaju działalności proponujemy właściwe rozwiązanie, które pozwoli podwyższyć standard pracy i zmniejszyć rozchody, aby obrócić je w generowanie zysków.

Dzięki wiedzy na temat ilości i mocy zastosowanych dotychczas opraw w zakładzie jesteśmy również w stanie wykonać Kalkulację Oszczędności. Na jej podstawie możemy oszacować całkowite obecne zużycie energii elektrycznej, a także na podstawie wykonanego projektu możliwe zużycie po przeprowadzeniu modernizacji. Dzięki tym wartościom możemy otrzymać różnicę i wyliczyć zysk oraz czas zwrotu inwestycji (dzięki technologii LED jest to około 16 – 20 msc.)


 


Propozycje rozwiązań

Dogodne finansowanie poprzez Program Stałych Dostaw oraz Leasing.
PROGRAM STAŁYCH DOSTAW (PSD)
Obiekty produkcyjne często mają skomplikowany charakter pracy, co uniemożliwia przeprowadzenia jednorazowej modernizacji całości obiektu. Wynika to najczęściej z pracy ciągłej 24/7 czy bardzo skomplikowanych pomieszczeń i technologii wewnątrz nich. Jednym z uciążliwych aspektów jest również finansowanie takich inwestycji.

Dla rozwiązania tego problemu firma ILSS opracowała PROGRAM STAŁYCH DOSTAW (PSD), który pozwala na pominięcie wszystkich problemów związanych z modernizacją czy finansowaniem takich inwestycji. Po przeprowadzeniu audytu i określeniu potrzeb zostaje realizowany program PSD, na podstawie zebrane dane, projekt oraz o sporządzony elastyczny harmonogram niosący ze sobą wiele benefitów. Całość zostaje realizowana po podpisaniu umowy ramowej niewymagającej wkładu początkowego.

 

Oświetlenie LED do zakładów mięsnych, produkcyjnych, mroźni - ILSS Sp. z o.o.

telefon: 22 789 50 50       e-mail:  biuro@ilss.com.pl         www:ilss.com.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Ilss
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.