Pojemniki do mięsa i wędlin, producent wielkopolskie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Pojemniki do mięsa i wędlin, producent wielkopolskie

fot. KON-PLAST Sp. z o.o.

Transport i przechowywanie mięsa to jeden z najważniejszych procesów w zakładzie mięsnym, sklepie mięsnym czy gastronomii. Najlepszym rozwiązaniem są oczywiście pojemniki, jednak wybór najbardziej odpowiednich, które spełnią wiele ważnych kryteriów, nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlaczego to takie ważne, a dlatego, że pod uwagę należy wziąć przede wszystkim zapewnienie jak najlepszych warunków higienicznych. Odpowiedni wymiar ma też duże znaczenie, najlepiej sprawdzą się pojemniki 600x400x200 - wymiar zewnętrzny. Pojemność takiego pojemnika powinna wynosić 40 l, gdyż będzie optymalna, a waga 2kg.

Kluczowe są atesty, bez tego nie będzie możliwe przechowywanie mięsa i wędlin. Wytrzymałość to równie istotny parametr, gdyż skrzynki te charakteryzują się wyjątkowa trwałością, odporne są na uderzenia i odkształcenia. Materiał z którego zostały wykonane to polietylen HDPE o dużej gęstości. HDPE to miękkie i elastyczne tworzywo, które odporne jest na działanie kwasów, alkoholu, roztworów soli czy substancji silnie utleniających, które są często podstawowym składnikiem środków czystości stosowanych w przemyśle.

fot. KON-PLAST Sp. z o.o. 

Surowiec z którego produkowane są pojemniki charakteryzuje się  wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak przebicie czy rozciąganie oraz odporny jest na promieniowanie UV. Zakres temperatur to minimum -20 do + 60  0C. Warto zwrócić uwagę, że pojemniki te po wieloletnim użytkowaniu podlegają w 100 % recyklingowi, a uzyskany regranulat nadaje się do powtórnego przetworzenia. Wybór kolorystyki pojemnika czy to biały, czy czerwony stosowany standardowo jest bez dopłat, możliwy jest także wybór dowolnego koloru z palety RAL. W celu identyfikacji wizualnej istnieje  możliwość umieszczenia logotypu danej firmy a to kolejne ważne atuty. Wygodę użytkowania powinny zapewnić ergonomiczne uchwyty z czterech stron, dzięki temu ułatwi to przenoszenie, natomiast dodatkowe otwory boczne wraz z uchwytami umożliwiają cyrkulację powietrza wewnątrz pojemnika po jego sztaplowaniu.

fot.KON-PLAST Sp. z o.o.

Skrzynki na mięso powinny zapewnić kompatybilność z automatycznymi przenośnikami taśmowymi i rolkowymi jak i paletami typu EURO, czy wózkami transportowymi, a zarazem możliwość piętrowania jedna na drugiej, stąd ich parametry powinny być dostosowane są do powyższych standardów logistycznych, co zapewnia producent Grupa Kon-Plast.

Gdzie można takie pojemniki dostać?

GRUPA KON-PLAST Sp. z o.o. z województwa wielkopolskiego, Modła Królewska ul. Kaliska 5, 62-571 Stare Miasto, tel. 63 244 20 64, e-mail: biuro@konplast.com.pl

 

Skrzyniopalety plastikowe producent GRUPA KON-PLAST Sp. z o.o.

 


Autor: Materiał promocyjny GRUPA KON-PLAST Sp. z o.o.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.