FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Gold Drób - zdecydowanie stawia na rozwój

Firma GOLD DRÓB to marka, która od wielu lat zwiększa swoje przychody i regularnie inwestuje w rozwój marki, sprzedaż i zaplecze produkcyjne.

W najnowszej inwestycji tj. zakładzie przetwórczym w Świerczowie, która została wsparta dotacją ARMIR przygotowywane są dla prawdziwych koneserów dobrego smaku: kurczaki z rożna, kotlety drobiowe do hamburgerów, zapiekanki, gyros oraz sałatki i sosy.

Warto podkreślić, że już kultowy kurczak z rożna GOLD DRÓB zdobył najwyższe wyróżnienie w programie Doceń Polskie. 

Tak dynamiczny rozwój firmy jest możliwy dzięki kreatywności pracowników, którzy tworzą unikatowe przyprawy nadające wszystkim produktom wyjątkowy smak i aromat.

GOLD DRÓB to firma rodzinna w 100% oparta na polskim kapitale, dbająca w sposób szczególny o atmosferę i warunki pracy. Z ogromnym sukcesem zarządza prężnie działającą w wielu polskich miastach, siecią gastronomiczną KURCZE PIECZONE. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poniżej.

Czytaj więcej o firmie GOLD DRÓB.

 

Kurczaki na rożno, kotlety drobiowe do hamburgerów- producent Gold Drób

telefon: 604 289 928, 71 303 74 10   
 
e-mail: biuro@kurczepieczone.pl, marzena@kurczepieczone.pl
 
 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy GOLD DRÓB

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.